آنتی ویروس پادویش

با kSafe باید برای هدف خود تلاش کنید!

بسیاری از افراد تصمیم هایی می گیرند و به آن ها عمل نمی کنند برای مثال تصمیم می گیرند هر روز در ساعتی مشخص به کتاب خانه بروند و مطالعه کنند ولی معمولا لوازم الکترونیکی مانند موبایل، کامپیوتر و… به شخص اجازه نمی دهند که به تصمیمی که گرفته است عمل کند در واقع وقتی برای او باقی نمی ماند که بخواهد به تصمیم هایش عمل کند.

امروز می خواهیم راه حل این مشکل را به شما معرفی کنیم، یک وسیله عالی به نام kSafe که به شما کمک می کند تا بتوانید به آرزوهای به ظاهر دست نیافتی خود دست یابید.

نحوه ی کار:

 

kSafe

 

در حقیقت کاری که این وسیله انجام می دهد این است که شما را مجبور می کند برای به دست آوردن وسیله ای که در درون محفظه ی دستگاه قرار داده اید تلاش کنید.

تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که ابتدا وسیله ی مورد نظرتان را در درون محفظه ی دستگاه گذاشته سپس توسط نرم افزار گوشی های هوشمند دستگاه برای آن وسیله هدف تعیین کنید. این هدف ممکن است حضور در مکانی خاص در ساعتی مشخص باشد یا پیاده روی که در این حالت شما می توانید تعداد قدم های مورد نظرتان را در نرم افزار دستگاه وارد کنید. 

همچنین شما می توانید با استفاده از این دستگاه فرزندان خود را هم محدود کنید برای مثال می توانید موبایل فرزندتان را در درون محفظه ی این دستگاه قرار دهید سپس ساعتی تعیین کنید تا در آن ساعت در دستگاه باز شده و فرزندتان به موبایل یا هر وسیله ای که در درون دستگاه قرار داده اید دست یابد.

بر روی در این دستگاه حلقه ای از 360 لامپ LED وجود دارد که به نسبت پیشرفت شما در هدف مشخص شده به همان اندازه لامپ ها هم روشن می شوند.

بنابراین با کمک این وسیله می توانید تمام کار هایی را که به ظاهر برایتان دست نیافتنی است با تلاش خودتان به دست آورید.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : با kSafe باید برای هدف خود تلاش کنید!

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *