پادویش

چه کسانی عکس تلگرام ما را دیده اند؟

تصویر پروفایل

چه کسانی عکس تلگرام ما را دیده اند؟ تلگرام جز برنامه های معروفی است که دیگر نیازی به مقدمه و تعریف ندارد چرا که همه کاربران تقریبا از آن استفاده می کنند. قبل از خواندن این مقاله پیشنهاد میکنم حتما مقاله عدم نمایش عکس پروفایل در تلگرام را هم بخوانید.

قطعا شما هم با تبلیغات گسترده ی مبنی بر اینکه ” چه کسانی عکس تلگرام ما را دیده اند؟ ” روبرو شده اید و نرم افزارها و ربات های زیادی را دیده اید که ادعا می کنند می توانند اینکار را برای شما انجام بدهند. اگر شما هم می خواهید به جواب این سوال که ” چه کسانی عکس تلگرام ما را دیده اند؟ ” برسید ، ادامه این پست را مطالعه کنید.

چه کسانی عکس تلگرام ما را دیده اند؟ آیا اینکار شدنی است؟

پیش از هر چیزی باید بدانید که تلگرام تاکنون چنین قابلیتی را برای کاربران خود قرار نداده است و همه تبلیغاتی که مبنی بر این موضوع هستند تنها ادعای بیش نیستند. تمام امکاناتی که در اپلیکیشن ها وجود دارند مثل امکان دیدن بازدیدکنندگان ، امکان نمایش و … به شرکت تولید کننده نرم افزار بستگی داشته است ولی تا زمانی که این شرکت ها برای توسعه دهندگان قابلیت ها و API را انتشار ندهند ، توسعه دهندگان هم نمی توانند از چنین قابلیت های استفاده کنند.

حتی در صورتی که شما به وب سایت تلگرام نیز مراجعه کنید بازهم قابلیتی را با این عنوان نخواهید دید یا رباتی در این رابطه وجود ندارد که بتواند اینکار را انجام بدهد.

متاسفانه تنها عده ی سود جو هستند که برای بالابردن میزان کاربران خود اقدام به انتشار چنین ادعاهای می کنند و شما نباید گول چنین تبلیغاتی را بخورید و پیش از اینکه اپلیکیشن را نصب کنید یا وارد رباتی شوید به شما توصیه می شود اول به سایت شرکت سازنده مراجعه نمایید و سپس مطمئن شوید که آیا واقعا چنین امکانی از سوی سازنده ارائه شده یا خیر.

نکته پایانی…

برنامه های که ادعا می کنند می توانند به شما افرادی که پروفایلتان را چک کرده اند نشان دهند ، را اصلا بر روی گوشیتان نصب نکنید زیرا ممکن است گاهی اطلاعات شما را به سرقت ببرند.

بیشتر بخوانید  تو تلگرام ریپورت شدم

 


مقالات مرتبط :

ثبت کانال تلگرام

تفاوت تلگرام و اینستاگرام

چگونه در تلگرام داخل عکس متن قرار دهیم؟

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : چه کسانی عکس تلگرام ما را دیده اند؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *