پادویش

چه لپ تاپ هایی بیشتر به فروش می رسد.

کروم بوک

چه لپ تاپ هایی بیشتر به فروش می رسد. : امروزه دستگاه های هوشمند طرفداران زیادی را بسوی خود جلب کرده است ، تبلت ، لپ تاپ ، گوشی های هوشمند و چندین ابزار هوشمند دیگر از کاربران زیادی در دنیا برخوردارند ، با ورود تبلت ها به دنیای تکنولوژی طرفداران لپ تاپ ها مقداری کاهش یافته است ، اما با این وجود لپ تاپ ها طرفداران خاصی رو دارا هستند. در این پست به بررسی لپ تاپ های پر فروش خواهیم پرداخت.

اگر در خبر ها دنبال پر فروش ترین های لپ تاپ بگردیم برخی از برند ها خود نمایی می کنند ، یکی از این برند ها لنوو است ، کمپانی لنوو امروزه با ارائه لپ تاپ هایی با قیمت مناسب و امکانات فوق العاده توانسته قشر زیادی از جامعه استفاده کنندگان لپ تاپ را از آن خود نماید ، گفتنی است این کمپانی به دلیل ارائه لپ تاپ هایی با امکانات مناسب و در عین حال قیمت های ارزان و رقابتی کاربران زیادی را بسوی خود جلب نموده است.

در پله های دوم و سوم نام اچ پی و دل می درخشد ، کمپانی اچ پی هم لپ تاپ های رقابتی وارد بازار می کند ، دل هم در چند سال اخیر جزو برند های پر فروش بود اما چندی است فروغ خود در بازار های جهان را از دست داده است ، پله های دیگر این رقابت به ایسر و ایسوس می رسد ، ایسر هم لپ تاپ هایی با قیمت های مناسب به بازار ارائه میکند ، اما تا کنون نتوانسته همچون لنوو بازار رقابت را از آن خود نماید ، آخرین برند این رقابت ایسوس است ، ایسوس تقریبا در سال های 2010 الی 2012 جزو پر فروش ترین و پر طرفدار ترین برند های موجود در بازار بود ، اما هم اکنون در رقابت با برند های دیگر در پله های پایین تر قرار گرفته است. آمار ارائه شده مربوط به بازار رقابت در جهان بود ، اما در ایران قصه مقداری متفاوت و برعکس است.

در ایران براساس آماری که توسط کارشناسان آی سی تی ارائه شده است برند ایسوس جزو پر فروش ترین و محبوب ترین برند های موجود لپ تاپ می باشد ، و ایسر ، دل و آی بی ام هم در پله های دیگر قرار دارند.

بیشتر بخوانید  پیکسل بوک گوگل به عرصه ی رقابت با سایر لپ تاپ ها آمد

البته وجود خدمات پس از فروش گسترده ایسوس در ایران شاید یکی از دلایل استقبال کاربران ایرانی از این برند است ، دومین دلیل این اتفاق هم ارزان قیمت بودن برند های اشاره شده است ، در کل ایرانی ها برخلاف کاربران جهانی به دنبال برند های چینی موجود در بازار هستند ، به نظر برخی از کارشناسان این به دلیل افزایش قیمت و تورم موجود در بازار ایران است که باعث ورود کالاهایی با رنج ارزشی پایین به بازار شده است.

نظر شما در مورد این تحلیل چی هست؟

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : چه لپ تاپ هایی بیشتر به فروش می رسد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *