آنتی ویروس پادویش

جمعه بازار خودرو تهران کجاست؟

بازار خودرو

جمعه بازار خودرو تهران کجاست؟ اگر از افرادی هستید که خودرو داشته باشید حتما تا به حال یکبار به جمعه بازار خودرو تهران سر زده اید ولی اگر تاکنون  به این بازار نرفته اید باید بدانید که جمعه ها بازار خودرو عبدل آباد در منطقه عبدل آباد یا پاسگاه نعمت آباد تهران می باشد که محلی برای خرید و فروش خودرو است. حتما از بخش اخبار خودرو زوم تک دیدن کنید.

بسیاری از افرادی که در تهران قصد خرید خودرو را دارند ، حتما پیش از خرید به این بازار می روند و خودروهای مختلفی را بررسی می کنند. در این بازار شما می توانید انواع و اقسام خودروها را مشاهده کنید که با مدل های مختلف می باشند و این بازار موجب شده تا بسیاری از فروشندگان و خریداران بتوانند به سادگی و سهولت خودرو خود را بفروشند یا خودرویی را خریداری نمایند.

البته طی سال های اخیر این بازار در تقریبا بیشتر شهرهای کشور به راه افتاده است که فواید زیادی برای خریداران خودرو داشته است و می توانیم به سهولت خرید ماشین های دست دوم اشاره کنیم و همچنین مقصدی باشد تا خریداران و فروشندگان برای خرید و فروش خودرو به آن مراجعه نمایند .

نیازی نیست که همیشه بخواهید به قصد خرید خودرو به این بازارها بروید بلکه برای بدست آوردن اطلاعاتی در مورد قیمت خودرو ها نیز می توانید سری به این بازار بزنید.

بازار عبدل آباد خودرو

جمعه بازار خودرو تهران کجاست؟ برخی از خریداران که می خواهند از این بازار خودرو بخرند اقدام به کارشناسی و بررسی خودرو می کنند و سپس برای خرید اقدام می کنند ولی در این بازار فقط ماشین های دست دوم نیستند که به فروش می رسند بلکه شما می توانید ماشین های نو را از این بازار خریداری کنید.

بازار خودرو

شهروندان تهرانی اگر قصد خرید خودرو دارند پیشنهاد می شود حتما به مرکز خرید و فروش خودرو عبدل آباد سری بزنند.

4.5/5 - (24 امتیاز)

نظرات در مورد : جمعه بازار خودرو تهران کجاست؟

5 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. سلام.دوستان خیلی احتیاط کنید وهفته گذشته با قولنامه وگرفتن مبلغی اندک بعنوان بیعانه به فردی که حدودا هفتاد سال سن داشت اتومبیلم رافروختم خریداربه همراه جوانی دیگر امده بودوفرم قولنامه ازقبل تنظیم شده همراهشون بودوخودرامصرف کننده ومیلیاردرمعرفی کرد واین خودرو رابرای دخترش میخواست بخرد ولی فرداش معلوم شد که کلاهبردارحرفه ایی بود چون با دونفر دیگرامدو ماشین رابرد کارشناسی وتاکیدبرگرفتن خسارت چنددرصدداشت که بنده سریعا همراه باخودرو وایشان وارد کلانتری حصارک شدم وباورود مامورکلانتری ازاین دام نجات پیدا کردم.فریب ظاهر وسن وسال رانخورید.

  2. بعد از اینکه ماشینتون رو با دلال معامله کردین، ماشین رو می‌برن کارشناسی، یا باید به اون قیمتی که اونا میگن ماشینت رو بفروشی یا مجبورت میکنن ضرر و زیان بدی، (مجبور را) خیلی حواستون رو جمع کنید.

  3. سلام دوستان من دیروز ماشینم رو توی این مرکز به یک دلال فروختم، که از خدا میخوام برای هیچ کدومتون اتفاق نیوفته، ماشین 88تومنی رو مجبور شدم 68 بفروشم، چند تا نکته بگم اول از همه سعی کنید با دلال معامله نکنید،اگر خیلی مجبور بودید1 قولنامه رو کامل وبا دقت بخونید اصلا عجله نکنید چون دورتون می‌کنند. 2مبلغ بیانه در قولنامه حتما70 الی80 درصد ماشین رو بگیرین (خیلی مهم)