سافت یا هارد بریک شدن گوشی چیست؟ حل مشکل بریک شدن گوشی های هوشمند

بریک شدن گوشی

سافت یا هارد بریک شدن گوشی چیست؟ حل مشکل بریک شدن گوشی های هوشمند : ممکن است هر کدام از شما بارها با کلمه بریک روبرو شده باشید ولی معنای دقیق آن را ندانسته باشید.

البته آن چیزی که بیشتر در این جا مهم است تعمیر انواع گوشی های بریک شده است و چطور می توانیم مشکلاتی که در خصوص بریک شدن وجود دارد را برطرف نماییم. اگر می خواهید بدانید که سافت یا هارد بریک شدن گوشی چیست؟ حل مشکل بریک شدن گوشی های هوشمند چگونه است؟با ما در ادامه مطلب همراه باشید…

هارد بریک و سافت بریک

زمانی که گوشی به صورت صحیح و درستی بوت نشود آن را بریک شدن گوشی می گوییم که البته شامل دو نوع هارد بریک و سافت بریک می باشد. در واقع وقتی گوشی در چنین حالتی قرار بگیرد کاملا بدون استفاده است و باید فکری به حال حل این مشکل نماییم.

بریک شدن گوشی(هارد بریک یا سافت بریک)

در صورتی که گوشی تان صحیح روشن می شود ولی بعد از روشن شدن آن در صفحه نمایش تصویری را مشاهده نمایید می گوییم گوشی سافت بریک شده است که دارای نشانه های مثل بوت شدن مداوم گوشی، هنگ کردن صفحه بوت، سیاه یا سفید شدن صفحه گوشی، بوت شدن مستقیم گوشی در وضعیت ریکاوری است.

اما اگر گوشی شما اصلا روشن نمی شود و زمانی که دکمه پاور را نگه می دارید هیچ اتفاقی نمی افتد باید بدانید که گوشی تان هارد بریک شدن است که البته در چنین شرایطی که میزان آن کم است باید به یک متخصص و تعمیرکار گوشی مراجعه نمایید تا مشکل را برطرف کند.

بیشتر مواقع گوشی دچار سافت بریک می شود و خیلی کم هارد بریک اتفاق می افتد. زمانی که سافت بریک برای گوشی پدید بیاید می توان از نرم افزارهای این مشکل را برطرف نمود.

استفاده از نرم افزار broken android data extraction

اگر می خواهید بدون اینکه اطلاعات شما پاک شود مشکل سافت بریک شدن گوشی تان را برطرف نمایید می توانید از نرم افزار broken android data extraction استفاده کنید.

این نرم افزار قادر است تا از اطلاعات گوشی شما پشتیبان تهیه نماید. سادگی و قدرتمند بودن و همچنین پشتیبانی گسترده این گوشی سبب می شود که کاربران زیادی به سمت استفاده از آن بروند.

گوشی های Samsung Galaxy Note 3/Note 4/Not 5 – Samsung Galaxy S: S4/S5/S6 – Samsung Galaxy Tab 10.1 می توانند از این نرم افزار استفاده نمایند.

1)برای شروع باید این نرم افزار را بر روی سیستم رایانه ی خود نصب و اجرا کنید.

2)در سمت چپ شما گزینه ی  broken android data extraction را مشاهده می نمایید.

3)حالا گوشی تان را به سیستم تان متصل نمایید و گزینه Fix Device را کلیک کنید.

گزینه Fix Device

4)گزینه های متعددی برای شما نشان داده می شوند که شامل موارد زیر می باشد:

  • هنگ در صفحه اغازین
  • هنگ در وضعیت دانلود
  • هنگ در رابط fonepaw
  • وجود صفحه سیاه
  • و …

شما باید هر موردی را که می خواهید انتخاب نمایید تا نرم افزار بتواند متناسب با آن یک راه حل را به شما پیشنهاد بدهد.

اگر شما گزینه های stuck in startup screen، black screen یا others را انتخاب کرده باشید باید نام و مدل گوشی تان را انتخاب نمایید و سپس گزینه confirm  را انتخاب نمایید.

حل مشکل بریک شدن گوشی

برنامه برای شما روشی را ارائه میدهد که مطابق با آن باید گوشیتان را وضعیت دانلود قرار بدهید و استارت را کلیک نمایید تا عملیات برنامه آغاز گردد.

نکته) دقت داشته باشید اگر گزینه stuck in download mode یا stuck in fonepaw interface را انتخاب کرده باشید، فقط نیاز است که بر روی Next کلیک نمایید تا برنامه به صورت اتوماتیک گوشی شما را ریستارت کند و فرآیند را آغاز نمایید تا مشکل برطرف گردد.

سافت یا هارد بریک شدن گوشی چیست؟ حل مشکل بریک شدن گوشی های هوشمند : در نظر داشته باشید که این روش ها ساده هستند تنها کافی است برای رسیدن به نتیجه به درستی مراحل را انجام بدهید.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : سافت یا هارد بریک شدن گوشی چیست؟ حل مشکل بریک شدن گوشی های هوشمند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *