آنتی ویروس پادویش

webOS 3.0 برای قابلیت هوشمندسازی خانه گواهینامه UL دریافت کرد

webOS 3.0 برای قابلیت هوشمندسازی خانه گواهینامه UL دریافت کرد

جدیدترین تلویزیون‌های هوشمند ال‌جی برای سازگاری با دستگاه‌های اینترنت اشیاء گواهینامه گرفتند
سیستم عامل جدید webOS 3.0 شرکت ال‌جی الکترونیکس نه تنها به طور گسترده به عنوان ساده‌ترین و کاربرپسندترین سیستم عامل تلویزیون‌های هوشمند شناخته شده است، بلکه این تلویزیون‌ها برای سازگاری با ابزارک‌های اینترنت اشیاء (IoT) از شرکت UL، مؤسسه پیشگام تست و ارزیابی جهانی، گواهینامه دریافت کرده است. با اپلیکیشن منحصر به فرد IoTV، محصولات تلویزیون هوشمند 2016 با استفاده از webOS 3.0 قابلیت‌های مدیریتی هوشمند را ارائه می‌دهند. این قابلیت‌ها قادرند بسیاری از لوازم خانگی هوشمند ال‌جی و سایر محصولات سازگار با webOS 3.0 ساخت دیگر تولیدکنندگان را کنترل کنند.
به محض اتصال، وضعیت لوازم خانگی مختلف بر روی تلویزیون هوشمند ال‌جی نمایش داده می‌شود، و این تلویزیون به عنوان رابط بین کاربر و دستگاه عمل می‌کند. با استفاده از تلویزیون، کاربران می‌توانند لوازم خانگی نظیر یخچال‌ها، دستگاه‌های تهویه مطبوع و یا ماشین لباسشویی‌های متصل به وای‌فای یا سیم شبکه را کنترل کنند. با webOS 3.0، افراد می‌توانند میزان روشنایی لامپ‌ها را تنظیم کنند یا دمای اتاق را با استفاده از دستگاه تهویه مطبوع تغییر دهند.
سم کیم، نائب رئیس و مدیر برنامه‌ریزی محصولات تلویزیون شرکت لوازم صوتی و تصویری ال‌جی می‌گوید: “ما همیشه به اتاق نشیمن به عنوان شاهراه مرکزی خانه‌های هوشمند می‌نگریم و تلویزیون‌های هوشمند ال‌جی مجهز به webOS 3.0 با این دیدگاه طراحی شده‌اند. شرکت ال‌جی در راه ارائه بهترین تجربه بصری و توسعه محصولات نوآورانه خانگی اینترنت اشیاء مطابق انتظارات مصرف‌کنندگان پیش خواهد رفت.”
UL به مجموعه‌ای از تلویزیون‌های OLED و UHD مجهز به webOS 3.0 گواهینامه داده است و فناوری پیشرفته اینترنت اشیای ال‌جی در نمایشگاه CES در غرفه ال‌جی بخش خانه‌های هوشمند از ششم تا نهم ژانویه به نمایش در خواهد آمد (لاس‌وگاس، سالن مرکزی، شماره 8204).

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  تلویزیون‌های آینده برنامه پخش را از شما می‌گیرند

نظرات در مورد : webOS 3.0 برای قابلیت هوشمندسازی خانه گواهینامه UL دریافت کرد

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *