آنتی ویروس پادویش

استفاده از دوربین سه گانه در گلکسی اس 10 سامسونگ

دوربین سه گانه

بسیاری ار طرفداران گوشی های هوشمند کمپانی سامسونگ هم اکنون منتظرند تا از خبرهایی از ویژگی های پرچمدار بعدی سامسونگ منتشر شود و از پیشرفت های این کمپانی در پرچمدار بعدیش مطلع شوند. این بار کمپانی سامسونگ قصد دارد در پرچمدار بعدی خود یعنی گلکسی اس 10 از دوربین سه گانه استفاده نماید تا از کمپانی هایی نظیر هوآوی و شیائومی عقب نماند.

بسیاری از طرفداران کمپانی سامسونگ انتظار دارند که تا اوایل سال آینده میلادی تمامی موانع موجود بر سر راه معرفی پرچمدار بعدی این کمپانی یعنی گلکسی اس ۱۰ را به‌ مناسبت دهمین سالگرد تولید این سری پرچم‌دار خود از میان بردارد. خبرها نشان می دهد که این گوشی گوشی هوشمند همانند مدل‌ های کنونی سری گلکسی اس سامسونگ، یک پرچم‌دار به تمام معنا خواهد بود و حتی ممکن است به سنسور اثر انگشت در زیر صفحه نمایش مجهز گردد. در کنار ویژگی های فراوان دیگر، گفته شده است گلکسی اس ۱۰ این کمپانی احتمالا از نسبت صفحه نمایش به بدنه‌‌ ی بیشتری از مدل‌ های پیشین بهره مند خواهد بود.

در بعضی از خبرها حتی به این مورد اشاره شده که شاید کمپانی سامسونگ از یک سیستم دوربین سه‌ گانه در پرچمدار آینده ی خود رونمایی به عمل آورد و این ویژگی است که تاکنون در هیچ‌ یک از گوشی‌ های هوشمند ساخته ‌شده توسط این کمپانی مشاهده نشده است. در برخی از خبرهای مربوط به گلکسی اس ۱۰ گفته شده بود که کمپانی سامسونگ نام Beyond را برای پرچمدار بعدی خود در نظر گرفته است. بر اساس خبری که امروز منتشر شد، این کمپانی هم اکنون در حال آماده‌ سازی سه مدل مختلف از گلکسی اس ۱۰ می باشدکه این سه مدل Beyond 0 ،Beyond 1 و Beyond 2 نام گرفته اند.

بر اساس خبر منتشر شده، Beyond 0 مدل پایه خواهد بود که مجهز به یک صفحه نمایش ۵.۸ اینچی تخت می باشد اما هنوز مشخص نیست که آیا این مدل از نظر قدرت سخت‌ افزاری نسبت به سایر مدل های گلکسی اس ۱۰ تفاوت خواهد داشت یا خیر؟!. همچنین لازم به ذکر است که مدل Beyond 0 ارزان‌ قیمت‌ ترین مدل گوشی گلکسی اس ۱۰ خواهد بود.

 Beyond 1 نیز دارای یک صفحه نمایش ۵.۸ اینچی بخواهد بود که شاید همانند پنل گلکسی اس ۹ از نوع خمیده باشد ولی مدل Beyond 2 که گفته می‌ شود در واقع جایگزینی برای گلکسی اس ۹ پلاس است، صفحه نمایشی ۶.۲ اینچی و از نوع خمیده خواهد داشت و احتمالا کمپانی سامسونگ در این مدل از سیستم دوربین سه‌ گانه استفاده خواهد کرد.

بیشتر بخوانید  اولین Blu-ray player با کیفیت 4k توسط سامسونگ به بازار عرضه خواهد شد.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

5/5 - (1 امتیاز)

نظرات در مورد : استفاده از دوربین سه گانه در گلکسی اس 10 سامسونگ

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *