ال‌جی TWINWash یک رابطه ماندگار بزرگان تمیز مهره بازی کنند!

ال جی

زوم تک : وقتی مردم به زبان بدن فکر می‌کنند، معمولاً علامت‌های رفتاری مثل دست‌به‌سینه نشستن، خنده‌های همیشگی و نحوه نگاه کردن به نظرشان می‌آید؛ اما نحوه لباس پوشیدن یکی از ناشناخته‌ترین و البته مهم‌ترین روش‌ها برای کسانی است که به زبان بدن و پیشروی با آن اعتقاد دارند.
احتمالاً تاکنون انسانی را بر اساس پوشش مورد قضاوت قرار داده‌اید. البته شاید این‌گونه به نظر نرسد ولی در بیشتر مواقع این امر ناخودآگاه انجام می‌شود. حتی قبل از اینکه آن‌ها شروع به حرف زدن بکنند و یا اینکه چیزی در مورد آن‌ها بدانید، حتماً یک پیش‌فرض در مورد آن آدم بر اساس آنچه می‌پوشد خواهید داشت. به‌هرحال ما انتظار داریم بعضی از افراد را در پوشش خاص و با توجه به جایگاهشان ببینیم و همین امر پیش‌فرض‌های ما را برای برخورد اول تعیین می‌کند.
خود ما نیز بسیار به تأثیر لباس توجه می‌کنیم. اگر تابه‌حال به مصاحبه کاری رفته باشید حتماً متوجه این امر شده‌اید. احتمالاً بهترین و رسمی‌ترین لباس خود را پوشیده‌اید و سعی کرده‌اید قبل از هرگونه پرسش و پاسخی کارفرما را تحت تأثیر قرار بدهید. خلاصه که برخوردهای اولیه بسیار مهم‌اند و لباس‌ها هم نقش کلیدی در این مسئله بازی می‌کنند.
ولی خارج از انتخاب لباس و پوشیدن هرکدام در موقعیت‌های مختلف، مواظبت از آن نیز اهمیت بسیاری دارد. لباسی که به خاطر شستشوی نامناسب گشاد شده باشد و یا رنگش تغییر کرده باشد مسلماً نشانه خوبی برای معرفی شما محسوب نمی‌شوند. به خاطر همین باید برای شستشو ماشین لباسشویی خاصی را انتخاب کنید که علاوه بر مواظبت از لباس‌های حساس و زیبای شما، به بهترین نحو و با سرعت زیاد لباس شما را بشوید.
شرکت ال‌جی توانسته با توجه به همه این موارد وبرترین فناوری‌های روز دنیا، ماشین لباسشویی فوق پیشرفته‌ای را به بازار عرضه کند. ماشین لباسشویی 12 کیلوگرمی و بازطراحی شده TWINWash ال‌جی ازلحاظ زیبایی شبیه ماشین لباسشویی فوق پیشرفته LG SIGNATURE است. در حالی محفظه اصلی شوینده حجم زیادی از لباس‌ها را در خود جای می‌دهد، قسمت TWINWash Mini می‌تواند شستشوی متفاوت و با حجم کمتری را انجام دهد. طراحی ارگونومیک و زیبا شامل صفحه LCD تمام لمسی با رابط کاربری دایره‌ای در قالب در شیشه‌ای و پوشش لعاب داده‌شده و براق خارجی که مانع به‌جا ماندن اثرانگشت می‌شود.
برای مشتریانی که اولویت آن‌ها مصرف انرژی و دوام محصول است، سیستم Centum بکار رفته در ماشین‌ لباسشویی‌های ال‌جی، چه برای خشک‌کردن لباس و چه فرآیند شستشو و خشک‌کردن ترکیبی، بهترین گزینه است. خشک‌کننده و شوینده هردو دارای رده بازده انرژی A+++ -60% و A+++ -10% هستند. به‌علاوه سیستم چرخش جدید شک و لرزش دستگاه را دفع کرده و سیستم Centum که صدای محفظه در حال چرخش را تا حد 67dB1 کاهش می‌دهد. موتور اینورتر Direct Driveبا لرزش کم که در قلب سیستم Centum ماشین لباسشویی قرارگرفته است توسط شرکت ال‌جی به مدت 20 سال گارانتی می‌شود.
ماشین لباسشویی LG SIGNATURE برای اولین بار از پمپ حرارتی اینورتر در این صنعت استفاده می‌کند که بدون تأثیرگذاری روی کیفیت شستشو باعث بازده انرژی A-50% می‌شود. با اضافه کردن سنسور SmartThinQ، ماشین لباسشویی LG SIGNATURE تبدیل به یک وسیله هوشمند می‌شود که بعد از اتمام شستشو کاربر را از طریق تلفن همراه مطلع می‌سازد.
خلاصه با این ماشین لباسشویی نه‌تنها دیگر نگران آسیب دیدن لباس‌های خود نیستید، بلکه می‌توانید با خوش‌پوشی همیشگی و مداوم بهترین رابطه‌ها را ایجاد کنید. رابطه‌هایی که تا آخر عمر ماندگارند.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  آخرین اخبار از LG G4 گل سر سبد ال جی

نظرات در مورد : ال‌جی TWINWash یک رابطه ماندگار بزرگان تمیز مهره بازی کنند!

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *