ویژگی جدید شرکت سامسونگ می ‌تواند تماشای تلویزیون را متحول کند

ویژگی جدید شرکت سامسونگ می ‌تواند تماشای تلویزیون را متحول کند

با میزان مصرف رسانه ای که این روزها انجام داریم، همه گیر شدن مدرن تلویزیون های هوشمند جای تعجب ندارد. با این وجود، در بسیاری از موارد، سیستم ناوبری تلویزیون ها هنوز راه زیادی تا نمایشگرهای لمسی و اسلایدهای لمسی گوشی هوشمند دارد. به همین خاطر است که Screen Mirroring ویژگی بسیار مفیدی بوده و سامسونگ نیز احتمال دارد آن را در آینده بهبود سازد. امروز زوم تک در مورد ویژگی جدید شرکت سامسونگ می ‌تواند تماشای تلویزیون را متحول کند صحبت خواهد کرد. LetsGoDigital در این مورد گفته که غول فناوری کره جنوبی به تازگی حق ثبت اختراع را به نام Samsung Tap View را کسب کرده که دقیقا همان چیزی است که به نظر میرسد، یک ویژگی عالی که به شما امکان میدهد فقط با ضربه زدن روی آن، صفحه نمایش هوشمند گوشی خود را روی تلویزیون هوشمند بیاندازید.

ویژگی جدید شرکت سامسونگ می ‌تواند تماشای تلویزیون را متحول کند

سیستم های نرم افزاری مانند Miracast یا Chromecast باعث شده است که Screen Mirroring بسیار ساده تر انجام شود، اما هنوز هم می تواند کمی پیچیده باشد، و گاهی اوقات شما را ملزم می کند تا با تنظیمات Wi-Fi را دستکاری کرده یا وارد اکانت Google خود شوید. از طرف دیگر، Tap View سامسونگ می تواند کل روند را بدون دردسر انجام دهد. این ممکن است برای Screen Mirroring برای نمایش در خانه دوست شما یا در هتل بسیار مفید باشد. چه چیزی ویژگی جدید را دقیقاً مشخص نکرده است، اما یک گزینه آشکار میتواند NFC یا ارتباط نزدیک میدان باشد، همان ویژگی که پرداخت های بدون تماس را ممکن می کند. در واقع، NFC در حال حاضر در بسیاری از دستگاه های مجهز به بلوتوث برای تسهیل جفت شدن مورد استفاده قرار می گیرد، بنابراین استفاده از آن برای ساخت سیستم های Screen Mirroring راحت تر و ساده تر می شود.

ویژگی جدید شرکت سامسونگ می ‌تواند تماشای تلویزیون را متحول کند

اگر سامسونگ از NFC استفاده کند ، اولین شرکتی نخواهد بود که این کار را انجام دهد. سونی همچنین از Screen Mirroring NFC در تلویزیون های هوشمند اخیر استفاده کرده است، هرچند که این ویژگی مورد توجه افراد زیادی قرار نگرفته است. چه اول باشد یا نه، Tap View یک قدم هیجان انگیز به سوی آینده ای یکپارچه تر است، بنابراین ما هیجان زده منتظره هستیم تا ببینیم این ویژگی جدید شرکت سامسونگ که می ‌تواند تماشای تلویزیون را متحول کند کی و کجا ارائه می شود.

بیشتر بخوانید  پیش فروش نوت 9 سامسونگ از اواسط مرداد

منبع : phonearena.com

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : ویژگی جدید شرکت سامسونگ می ‌تواند تماشای تلویزیون را متحول کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *