آنتی ویروس پادویش

دو بازی The Last Of Us 2 و Ghost Of Tsushima تابستان منتشر خواهند شد

شرکت سونی به تازگی تاریخ انتشار دو انحصاری بزرگ پلی استیشن 4(PS4) یعنی The Last Of Us 2 و Ghost Of Tsushima را مشخص کرد. متاسفانه دو عنوان با تاخیر بسیاری در انتشار رو به رو شدند و در نهایت شرکت ژاپنی به انتظارها پایان داد.

به گفته سونی بازی محبوب The Last Of Us 2 در 19 ژوئن یا 30 خرداد برای پی اس 4 منتشر خواهد شد. در سوی دیگر Ghost of Tsushima عنوان جدید استودیو Sucker Punch در 17 جولای یا 27 تیر منتشر خواهد شد.

آقای Hermen Hulst(هرمن هولست) از استودیوی جهانی سونی در پلی استیشن بلاگ اعلام کرده، این تاریخ‌ها از آنجایی تعیین شدند که عرضه در این مدت زمان آسان خواهد بود. او در یادداشتی بیان کرد:

” من می‌خواهم از تیم ناتی داگ و Sucker Punch تشکر کنم و می‌دانم رسیدن به خط پایان امر ساده‌ای نیست. هر دو تیم به سختی تلاش کردند تا یک تجربه عالی را برای بازی‌های مورد اشاره رقم زنند. قطعا ما نمی‌توانیم تا زمان انتشار این دو بازی صبر پیشه کنیم. در این باید تا زمان انتشار منتظر ماند و مشخص شود چه اثری از این دو استودیو را مشاهده خواهیم کرد.”

دو بازی The Last Of Us 2 و Ghost Of Tsushima دیگر تاخیر نخواهد داشت

در اوایل ماه آوریل بود که بازی The Last of Us 2 با یک تاخیر مواجه شد. اما سونی و استودیو ناتی داگ هیچ تاریخ انتشار جدیدی مشخص نکردند و طرفداران را در انتظار باقی گذاشتند. پیش از این خرده فروشی‌ها تاریخ انتشار غیررسمی را 29 می یا 9 خرداد اعلام کردند اما حال با معرفی رسمی مشخص شد این تاریخ یک شایعه‌ای بیش نبود. بازی Ghost of Tsushima هم پیشتر قرار بود در ژوئن منتشر شود و حتی یک بار برای عرضه در مارس هم تصمیم گرفته شده بود. اما در نهایت با تاخیر چندماه و البته نهایی جولای سال 2020 شاهد عرضه آن خواهیم بود تا صبر طرفداران به پایان برسد.

ناگفته نماند این تاخیرها به دلایل مختلفی انجام گرفته و یکی از آنها بهینه سازی بیشتر عناوین مورد اشاره است. با تاخیر چندماه در انتشار بازیکنان از یک عنوان کامل و کم نقص‌تر بهره خواهند برد و این امر موجب خواهد شد تا تیم توسعه در هنگام انتشار اطمینان بیشتری نسبت به عنوان موردنظر در بحث باگ یا برخی موارد دیگر داشته باشد.

بیشتر بخوانید  ایرفون سونی WF-C700 معرفی شد

تاکنون اسپویل‌های بسیاری درباره بازی The Last of Us 2 صورت گرفت و از جمله لو رفتن نقشه بازی بود. در این بین استودیو ناتی داگ از اسپویل کنندگان درخواست کرده که از انجام چنین کاری خودداری کنند و لذت تجربه یک بازی جدید را از طرفداران نگیرند.

پیش بینی شده بیشتر اطلاعات قبل به حقیقت تبدیل شود و همگی شایعه بیهوده به حساب نیایند.

منبع

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : دو بازی The Last Of Us 2 و Ghost Of Tsushima تابستان منتشر خواهند شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *