جدال iPhone X2 و Galaxy S10 بر سر دوربین

دو کمپانی مشهور اپل و سامسونگ دو پرچم دار جدید خود برای دست یافتن به مقام اول در دوربین ها یک بار دیگر به رقابت می پردازند یا شاید هم این مسابقه برای دست‌ یافتن به آینده نه چندان دور است ، استفاده از دوربینی که سه لنز دارد می تواند نمونه ای از تکنولوژی در آینده باشد. اگر این ادعای کمپانی سامسونگ درست باشد، در هر یک از پرچم دار های این دو کمپانی، اپل و سامسونگ، از لنز سه گانه استفاده می شود.

این خبر از یک مخبر کره ای ، به اسم دانگ چون بدست آمده که یک تحلیلگر امنیتی است، این خبر رسان گفته که شرکت گوشی سازی سامسونگ برای پرچم دار خود به اسم Galaxy S10 که در سال آینده انتشار می یابد ، دو ویژگی در نظر گرفته که شامل دوربین سه لنزی و سنسور ۳ بعدی است. به گفته وی این ویژگی ها به منظور بیشتر کردن فروش این گوشی و سایر Galaxy ها است و بر اساس آمار های جهانی خرید و فروش ، Galaxy S9 سامسونگ فروشی کم و با روند بسیار کم است. در ادامه به ارائه گوشی پیشرفته iPhone X2 می رسیم که نسخه مدل جدید iPhone X است. این گوشی در پاییز یا زمستان سال جاری ارایه می شود و دارای دوربین سه لنزی است.

همچنین سایر شایعات موجود خبر از انتشار این گوشی در پاییز یا زمستان نیست و باید گفت که کمپانی اپل وجود دوربین سه لنزی را در گوشی های جدید خود تایید کرده است و احتمال آن کم است که تا قبل از سال ۲۰۱۹ آن را مشاهده کنیم و احتمال دارد که خبر رسان کره آیی اچندین موضوع را هم زمان با هم ترکیب کند و آن ها را با هم آرایه داده باشد.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  قابلیت جدید مالتی تسکینگ در راه iPadOS 16

نظرات در مورد : جدال iPhone X2 و Galaxy S10 بر سر دوربین

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *