آیفون های جدید باگ ژیروسکوب دارند!

آیفون 6 پلاس

همانطور که می دانید اپل آیفون های جدید خود با نام آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس را این هفته روانه بازار کرد.

آیفون 6 اس و 6 اس پلاس یک پردازنده جدید به نام M9 دارند که مرکز توزیع تمام اطلاعات دیجیتالی است که از سنسورهای مختلف گوشی از جمله ژیروسکوپ می رسد. آیفون 6 اس از همان ژیروسکوپ 6 محوره  InvenSense و شتاب سنج سه محوره Bosch Sensortec که در آیفون قبلی استفاده شده بود و به خوبی عمل کرده بود، استفاده نموده، ولی در این جا با مشکلاتی مواجه شده حداقل در برابر برخی از برنامه های واقعیت افزوده یا AR.

کاربران گزارش داده اند که در حالی که حین مشاهده آسمان شب بوده اند و از یک برنامه AR به نام Sky Guide استفاده میکردند( این برنامه برای شناسایی نام صور فلکی و موقعیت آن ها استفاده می شود.) دچار مشکل شده اند و نقشه روی تصویر شناور می مانده که این نشان از ارتباط نادرست بین ورودی ژیروسکوپ/شتاب سنج با کد برنامه است.

نرم افزار های پیش فرض و اصلی اپل مانند نقشه Map با چنین مشکلی مواجه نیستند در حالی که دیگر سازندگان برنامه های AR مشکلات مشابهی را با آیفون 6s گزارش کرده اند و شکایت دارند که البته خوشبختانه اپل وعده داده که به زودی این مشکلات را برطرف خواهد کرد. اگر شما هم در حین کار با این برنامه ها با مشکل مواجه شدید بدانیدکه نیاز نیست گوشی خود را تکان دهید بلکه این یک مشکل نرم افزاری است . در این قسمت توجه شما را به بیانیه سازندگان Sky Guide جلب می نماییم:

آپدیت سریع: برخی از کاربران آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس از بروز مشکلاتی هنگام کار با قطب نمای برنامه Sky Guide گزارش داده اند. ما از آن آگاه هستیم و داریم به سرعت برای رفع این مشکل تلاش می کنیم. از اینکه صبور هستید قدردانی می کنیم و از مشکل پیش آمده پوزش می طلبیم.

منبع: phonearena

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  سیری اپل ،تماس های شمارا پاسخ خواهد داد!

نظرات در مورد : آیفون های جدید باگ ژیروسکوب دارند!

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *