بهترین صندوق سرمایه گذاری بانک کدام است

صندوق سرمایه گذاری

بهترین صندوق سرمایه گذاری بانک : همانطور که می دانید صندوق های سرمایه گذاری ریسک ها و بازده های مختلفی داشته اند و می توان کم ریسک ترین آنها را به صندوق های مرتبط دانست که در اوراق بهادر درآمد ثابت و سپرده بانکی داشته اند و البته از دیگر صندوق ها بازده موردانتظارشان کمتر است.

به بیانی ساده می توان گفت بسیاری از بانک ها برای اینکه پرداخت سود تضمینی را به مشتریان خود بدهند از صندوق های سرمایه گذاری استفاده می نمایند. البته پیش از اینکه بخواهید در این صندوق ها شرکت کنید بهتر است در مورد آن ها اطلاعاتی را بدست بیاورید. در ادامه مطالبی را در مورد بهترین صندوق سرمایه گذاری بانک مطالعه می کنید. با ما همراه شوید….

بهترین صندوق های سرمایه گذاری بانک

همانطور که اشاره کرده ایم صندوق های سرمایه گذاری مختلفی وجود دارد که مشتریان می توانند از آن ها استفاده کنند و برخی از این صندوق ها جز کم ریسک ترین ها و در مقابل برخی به علت صندوق های سهامی میزان بازده و ریسک زیادتری داشته اند. معمولا چنین صندوق های در سهام و حق تقدم سهام بالاترین درصد سرمایه گذاری را شامل می شوند. به همین دلیل از دیگر صندوق ها میزان ریسک شان بالاتر خواهد بود.

علاوه بر 2 گروه فوق ،صندوق های مختلطی نیز وجود دارد که رویه متعادلتری را در ریسک هایشان با ایجاد توازن در ترکیب دارایی ها به وجود می آورند. این چنین صندوقهای سرمایه گذاری شان معمولا به صورت یکسان در سهام و حق تقدم سهام و همچنین اوراق بهادر با درآمد ثابت و سپرده بانکی است.

معرفی پربازده ترین صندوقها(اردیبهشت97)

به گزارش رسام مگ به نقل از زوم تک صندوق های سرمایه گذاری که توانسته اند پربازده ترین صندوقها باشند به شرح زیر است: همچنین در این گزارشها صندوق های قابل معامله نیز لحاظ شده اند.

پربازده‌ترین صندوق‌های سهامی

اطلاعات تکمیلی پربازده ترین صندوق های سهامی
پربازده‌ترین صندوق‌های سهامی و اطلاعات تکمیلی آن ها را در نمودار و جدول فوق مشاهده می کنید.

صندوق سرمایه گذاری سهامی

در خصوص صندوق سهامی می توان اینگونه گفت که به نوعی صندوق سرمایه گذاری مشترک می باشد که بیشترین میزان سبد دارایی آن به واسطه اوراق سهامی شرکتهای بورسی تشکیل می شود و حداقل هفتاد درصد سبد دارایی صندوق سهامی به سهام و حق تقدم سهام پذیرفته شده در بورس تهران بوده است. سرمایه گذاری در صندوقهای سهامی به معنی پذیرش ریسک و همچنین انتظار سودزیادتر نسبت به دارایی سرمایه گذاری بدون ریسک مثل سپرده بانکی و اوراق بدهی است که بخش اصلی صندوق های سهامی را سهام تشکیل میدهد.

در این خصوص باید بدانید که مدیریت صندوق به واسطه دانش حرفه ی و ابزارهای مشتقه مالی میزان ریسک صندوق را کم کرده اما به دلیل اینکه این سهام ماهیت ریسکی را دارد نمی تواند ریسک صندوق را کاملا به صفر برساند. هرچقدر که افق سرمایه گذاری شخص مدت بلندتری را داشته باشد بازار سهام در عملکرد بهتر و جذاب تری را در بلندمدت خواهد داشت.

پربازده‌ترین صندوقهای مختلط

پر بازده ترین صندوق های مختلط و همچنین اطلاعات تکمیلی آن ها به صورت زیر می باشد:

پر بازده ترین صندوق های مختلط

اطلاعات تکمیلی پر بازده ترین صندوق های مختلط

صندوق سرمایه گذاری مختلط

می توان در خصوص صندوق سرمایه گذاری مشترک این گونه گفت که در اصل به عنوان بهترین و مناسب ترین راه برای سرمایه گذاری عموم جامعه در سهام و دیگر اوراق بهادر بوده به گونه ی که در پروسه روزه مره شخص سرمایه گذار و همچنین فعالیت های او اختلالی ایجاد نگردد.

بیشتر بخوانید  پیش شماره کارت بانکی ، بانک های ایران را بشناسید

مخاطب های این نمونه صندوق ها عموما می خواهند بازدهی مناسب تر و بیشتر از سودبانکی داشته باشند البته به دلیل کسب اطمینان برای عدم زیان در سرمایه گذاری هایشان نیز هستند.این صندوق ها برای سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی مناسبتر بوده که میخواند در بازار سرمایه برای 1سال سرمایه گذاری نمایند.

 

پر بازده ترین صندوق های با درآمد ثابت

پربازده ترین صندوق ها با درآمد ثابت

اطلاعات تکمیلی پربازده ترین صندوق ها با درآمد ثابت

بهترین صندوق سرمایه گذاری بانک : اطلاعات فوق مرتبط با صندوق های است که پربازده ترین ها با درآمد ثابت بوده اند.

صندوق سرمایه گذاری با درآمد ثابت

در این نوع صندوقها سرمایه گذاری حداقل بین هفتاد تا نود درصد از دارایی هایشان را در سپرده بانکی، اوراق مشارکت، گواهی سپرده بانکی و دیگر اوراق بهادر با درآمد ثابت صورت می گیرد. همچنین به اختیار مدیر مابقی دارایی در بورس سرمایه گذاری می شود.

این نمونه صندوق (صندوق سرمایه گذاری با درامد ثابت) برای افرادی مناسب می باشد که میزان ریسک پذیری پایینی داشته اند. چون بیشتر سرمایه آنها در داراییهای با درآمد ثابت سرمایه گذاری گردیده است. همچنین عموما صندوقهای که سرمایه گذاری ثابتی داشته است دارای یک حداقل سود تضمین شده می باشند. این صندوقها در دوره های از قبل پرداخت سود را به سرمایه گذاران انجام میدهند مثلا به صورت ماهیانه یا هر سه ماه یکبار.

برخی از لیست صندوق های سرمایه گذاری

پرديس – پشتوانه طلاي لوتوس – پيروزان – تجربه ايرانيان -تصميم نگاران پيشتاز – توسعه اندوخته آينده – توسعه پست بانك- توسعه تعاون صبا -توسعه سرمايه نيكي – توسعه صادرات- توسعه فراز اعتماد- ثروت آفرين پارسيان- ثروت آفرين تمدن- جسورانه رويش لوتوس- حكمت آشنا ايرانيان- در اوراق بهادار مبتني بر سكه طلاي كيان- درآمد ثابت سرآمد- دوم اكسير فارابي- ذوب آهن نوويرا- ره آورد آباد مسكن – امين سامان – اندوخته پايدار سپهر – اندوخته توسعه صادرات آرماني- انديشه خبرگان سهام- انديشه زرين پاسارگاد- با درآمد ثابت تصميم- با درآمد ثابت فيروزه آسيا- با درآمد ثابت كاريزما- با درآمد ثابت كمند- باران كارگزاري بانك كشاورزي- بانك ايران زمين- بانك دي- بانك گردشگري- بذر اميد آفرين- پاداش سرمايه بهگزين- پاداش سرمايه پارس- پارند پايدار سپهر- مشترك آتيه نوين- آرمان سپهر آيندگان- آرمان كارآفرين- آواي ثروت كيان- ارزش آفرين گلرنگ- ارزش آفرينان دي- ارزش كاوان آينده- ارمغان ايرانيان- ارمغان يكم ملل- اعتماد كارگزاري بانك ملي ايران- اعتماد ملل- افق روشن بانك خاورميانه- امين آشنا ايرانيان

مقایسه صندوق های سرمایه گذاری

بهترین صندوق سرمایه گذاری بانک :در صورتی که می خواهید صندوق سرمایه گذاری خود را با دیگر صندوق ها مقایسه کنید می توانید به وب سایت سایت شرکت فناوری مدیریت بورس تهران مراجعه کرده که به نشانی http://www.fipiran.com/ می باشد.

مقایسه صندوق های سرمایه گذاری

همچنین این امکان برای شما فراهم شده است تا در مورد صندوق های سرمایه گذاری اطلاعات مختلفی را بدست بیاورید. مثلا می توانید در بازده زمانی مختلف، بازدهی صندوقهای متفاوت را مشاهده و مورد ارزیابی قرار بدهید و از جهات مختلف آنها را با یکدیگر مقایسه کنید و در پایان با توجه به ویژگی های خود صندوق مناسب را انتخاب نمایید.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : بهترین صندوق سرمایه گذاری بانک کدام است

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *