آنتی ویروس پادویش

بروزرسانی جدید تلگرام امکان ایجاد فایل های GIF را ایجاد می کند

ویرایش پیام در تلگرام

آموزش تلگرام  :‌تلگرام یک سرویس پیام رسانی محبوب است که بیشتر کاربران آن ایرانی هستند، به تازگی یک بروز رسانی مهم شامل حال تلگرام شده است که در آن ویژگی محبوب ساخت فایل های GIF اضافه شده است. به سبب این ویژگی شما می توانید به هنگام ضبط کردن فیلم هایتان،  آن ها را به فایل GIF تبدیل کنید.

دیگر ویژگی بروز رسانی جدید تلگرام امکان اجرای این نرم افزار را در اندروید 7.0 (نوقا) می دهد که هنوز در شماری از گوشی های هوشمند قابل مشاهده است. اعلان های تلگرام در اندروید 7.0 کاملا متفاوت است و برای کاربران این ورژن از اندروید کار کردن با تلگرام راحت تر و بهتر شده است به صورتی که اندروید نوقا اعلان های تلگرامی را به صورت مجزا نمایش می دهد و اعلان های هر چت جدا از اعلان های چت های دیگر به نمایش در می آیند، ویژگی دیگری که در اندروید نوقا برای تلگرام خیلی کاربردی است امکان پاسخ به پیام ها بدون باز کردن برنامه است و از این پس شما می توانید با کشیدن صفحه ی Notification گوشی هوشمندتان در اندروید نوقا پیام ها را پیدا کرده و براحتی به آن ها پاسخ دهید.

همچنین شما می توانید عکس پروفایل خود را با تلگرام بکشید که امکاناتی همچون ویرایش عکس و اضافه کردن متن و استیکر را به عکس می دهد. تلگرام زمان زیادی را برای افزودن امکاناتی برای ویرایش عکس افزوده است که از جمله آن قابلیتی به نام mask است که با وجود آن می توانید شکل و شمایل خود را تغییر دهد و شخصیتی جدید با استفاده از نمونه کار های آماده در mask برای خود بسازید.

تلگرام ویژگی جدیدی را به استیکر هایی که هنگام چت کردن از آن استفاده می کنید، اضافه کرده است که به کمک آن می توانید مقدار محبوبیت هر استیکر را مشاهده کنید.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  چطور در تلگرام آنلاین نباشیم ؟

نظرات در مورد : بروزرسانی جدید تلگرام امکان ایجاد فایل های GIF را ایجاد می کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *