پادویش

اضافه شدن وسیله حمل و نقل جدید به بازی Star Citizen و همچنین بودجه 184 میلیون دلاری بازی!

بازی Star Citizen

بازی Star Citizen که به طور انحصاری برای کامپیوتر از طرف کمپانی استودیو کلاود ایمپریوم گیمز منتشر شده و توسعه یافته است، وسیله حمل و نقل جدیدی به بازی اضافه شده است با نام کشتی فضایی Hercules Starlifter!

یکی از رونمایی های بزرگ بازی Star Citizen همین کشتی جدید فضایی Hercules Starlifter می باشد! این کشتی، بسیار غول پیکر و بزرگ می باشد و برای سه حالت، قابل استفاده می باشد. حالت اول، باری حمل و نقل بار و مهمات. حالت دوم، حالت نظامی برای یدکشی تجهیزات و سلاح های سربازان و حالت سوم، یعنی حالت جنگ که در این حالت، می توان از کشتی برای حمله کردن و مبارزه کردن استفاده کرد. این کشتی جدید، توسط کمپانی Crusader Industries به ساخت می رسد و در رونمایی جدید، به بازی اضافه می شود.

بازی Star Citizen

(تصویر اول از کشتی فضایی Hercules Starlifter)

همچنین، ناگفته نماند که قرار است دسته های جدیدتر از کشتی های Anvil Hurricane ساخته شود و به زودی در دسترس کاربران بازی قرار بگیرد. قابل ذکر می باشد که بودجه این بازی، از مرز 184 میلیون دلار عبور کرد و هر ثانیه، در حال توسعه می باشد! بودجه وحشتناک و بسیار سنگین این بازی، نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب نموده و بسیاری از بازیکنان منتظر رونمایی جدید بازی Star Citizen هستند!

بازی Star Citizen

(تصویر دوم از کشتی فضایی Hercules Starlifter)

منبع: زوم تک

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : اضافه شدن وسیله حمل و نقل جدید به بازی Star Citizen و همچنین بودجه 184 میلیون دلاری بازی!

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *