آنتی ویروس پادویش

برنامه سونی برای کاهش تلویزیون و گوشی هوشمند و افزایش پلی استیشن

برنامه سونی برای کاهش تلویزیون و گوشی هوشمند و افزایش پلی استیشن: سونی بزرگترین کمپانی تولید لوازم صوتی و تصویری قطعا راه و چاره ساخت گجت های مختلف را یاد گرفته است اما متعاقد کردن مردم برای تبدیل پول آنها به خرید لوازم این شرکت غیر ممکن است. در جدیدترین برنامه ای که سونی برای آینده خود در نظر گرفته است، این شرکت در نظر دارد تا جهان در آینده احتیاج کمتری به تلویزیون و گوشی های هوشمند داشته باشد و مردم از کنسول های بازی این شرکت نهایت استفاده را بکنند.

در جدیدترین کنفرانسی که برگزار شده بود Hiroki Tokoti مدیرعامل شرکت سونی می گوید:

شرکت سونی در طول سه سال، برنامه ای منظم برای جبران شکست های خود طراحی کرده است. در واقع، این نقشه می تواند به طور جامع با برنامه "تلویزیون و گوشی هوشمند کمتر جمع بندی شود.

طبق گزارشی که خبرگزاری رویترز منتشر کرده است، برنامه سونی پاسخی در مقابل پیش بینی های ضعیف سونی در قبال فروش گوشی های هوشمند که در حدود 1.7 میلیارد دلار بوده است. این استراتژی سونی، رقابت در بازار دستگاه های تلفن هوشمند و تبلت ها و تلویزیون های هوشمند سونی را نیز متوقف خواهد کرد و سونی بیش از هر چیزی به فکر گنجاندن کنسول های بازی در خانه ها می باشد.

بخاطر سود سرشاری که سونی در کنسول های بازی بدست می آورد امیدوار است با رشد این برنامه، پول زیادی عاید این شرکت غول پیکر شود. در واقع از راه فروش پلی استیشن 4 ، سونی راهی برای کار کردن روی پروژه Playstation Veu پیدا می کند.

منبع : engadget

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  طرح رندر گوشی سونی Xperia Pro-I II

نظرات در مورد : برنامه سونی برای کاهش تلویزیون و گوشی هوشمند و افزایش پلی استیشن

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *