شش ماه زندان برای محسن افشانی به جرم کلاهبرداری

محسن افشانی

شش ماه زندان برای محسن افشانی به جرم کلاهبرداری : محسن افشانی یکی از بازیگران معروفی است که اخیرا حاشیه های زیادی را به همراه داشته است.وی در فضای مجازی عکس های زیادی از خودش منتشر کرده و می توان گفت جز یکی از چهره های است که در اینستاگرام فعالیتهای زیادی دارد.

اخیرا عکسی در فضای مجازی منتشر شده که در آن دادگاه برای محسن افشانی حکمی را صادر کرده است در این حکم وی به تحمل شش سال حبس و شلاق متهم گردیده است.

محسن افشانی(بازیگر)

برخی از رسانه ها اینگونه نوشته اند که تصویری که در فضای مجازی دست به دست میشود در رابطه با رای دادگاه است که برای پرونده “حلما” در خصوص محسن افشانی صادر شده است و او به اتهام کلاهبرداری به 6 سال حبس و عودت پولهای مردم محکوم کردیده است.

بی شک یکی از بازیگران فعالی که در اینستاگرام حضور دارد، محسن افشانی می باشد. او چند وقتی است که در این شبکه اجتماعی تصاویر و فیلم های خصوصی خود و همسرش را منتشر می کند و در حدود 721 هزار فالوور دارد. در همین هیاهو او هم مثل دیگر بازیگران از فالورهای خود درخواست کرد که حلما کمک کنند که او از بیماری SMA رنج میبرد. اما برخی از رسانه ها پس از جمع آوری کمک های مردمی توسط افشانی گفته اند که این پولها به حلما نرسیده و در جای دیگری هزینه شده است.
حاشیه ها تا زمانی اوج گرفت که خانواده حلما درخواست کردند تا کمک های که از سوی مردم واریز می شود به حساب پدر و مادر حلما واریز گردد نه اینکه به حساب افشانی واریز شود. اما محسن افشانی با چنین درخواستی مخالفت کرد و به فالوورهای خود اعلام نمود که جمع آوری کمک برای حلما را متوقف می کند.
با توجه به خبرهای که اخیرا پخش شده است و در فضای مجازی منتشر گردیده ،رای دادگاهی برای محسن افشانی در خصوص پرونده حلما صادر گردیده که وی را به اتهام کلاهبرداری به 6 سال حبس و عودت پولهای مردم محکوم نموده است.
محسن افشانی- سویل

پاسخ محسن افشانی

محسن افشانی در خصوص پاسخ به خبرها در فضای مجازی اینگونه گفته است که : قانونی جواب میدم و در استوری اینستاگرامش نوشته :

«در خصوص اخبار جدید که غیرقانونی منتشر میشه شنیدم، قانونی جواب میدم، تا رای نهایی دادگاه صادر بشه. فقط سکوت می‌کنم».

حالا با وجود این خبرها باید منتظر ماند و دید که آیا واقعا چنین رای از سوی دادگاه برای این بازیگر در حد شایعه بوده یا واقعا صحت دارد و این بازیگر پرحاشیه را به پشت میله های زندان میفرستد؟

بیوگرافی

حتما شما هم تا به حال در سریال های زیادی محسن افشانی را دیده اید و میدانید که تقریبا یکی از بازیگرانی می باشد که نسل جدیدها با وی کاملا آشنایی داشته است. افشانی در تاریخ 1368/1/11 در روستای وانشان گلپایگان متولد شده است. پدر او در کار سازه های چوبی می باشد.

محسن افشانی- بازیگر

محسن افشانی در اجرای برنامه های تلویزیونی و بازیگرانی و کارگردانی و تهیه کنندگی فعالیتهای زیادی داشته است و در برخی از زمینه ها به موفقیت های خوبی نیز رسیده است. شهرت این بازیگر را میتوان در سریال ترانه مادری معرفی کرد ولی پیش از آن در برنامه های تلویزیونی مثل آستانه ، ما دوتا و سلام بهار به عنوان مجری حضور داشت و بعد از کم کم به دنیای بازیگری ورود پیدا کرد و در کارنامه فعالیت خود سابقه تهیه کنندگی و کارگردانی را نیز به ثبت رسانده است.

ترانه مادری نام یک مجموعه تلویزیونی است که کارگردان آن آقای حسین سهیلی زاده بوده و از شبکه 3 تلویزیون ایران در سال 1387 پخش شد. ورود محسن افشانی به سینما با فیلم کیمیا و خاک شروع شد و او در این فیلم با گریمی متفاوت به ایفای نقش پرداخت. فیلم کیمیا و خاک در سال 1387 به نویسندگی عباس رافعی و بهرام صحیحی و کارگردانی و تهیه کنندگی عباس رافعی ساخته شد. بعد از آن وی در سریال های ترانه مادری و از یاد رفته و شاید برای شما هم اتفاق بیافتد حضور پیدا کرد.

در سابقه های سینمایی محسن افشانی می توان به سینمایی کیمیا و خاک1388،سینمایی گناهکاران1391 و سینمایی همیشه سینما 1391 اشاره کرد. همچنین در سریال های مثل شاید برای شما هم اتفاق بیفتد1388، از یاد رفته1388، دفتر خانه شماره131389، ساختمان 85  1389، کلانتر 1388، شوق پرواز 1389 ،سایه روشن 1391، ستاره های سربی 1391، پنجره1391، تقاطع بازیگر اپیزود رویا 1391، کارآگاهان1387، ترانه مادری 1387، هفت سین1392 حضور پیدا کرده است.

محسن افشانی و سویل

تله فیلم ها

محسن افشانی همچنین در تله فیلم های برای دومین بار1389،مرگ قهرمان رالی1389، شانس یا… 1389، ارثیه حاج باقر خباز باشی1389، دزدان غیر دریایی1389، فردایی بهتر 1389،من خودمم تهیه کننده 1391،ضامن 1387، محلهٔ من (بهانه)1388،کرکس 1388،خانم سوپر استار1388، ارژنگ و بردیا 1388، ماهی کوچولوهادعا می خوانند1388، شهرام بهرام 1391 حضور داشته است.

اجرا (محسن افشانی)

 • برنامه آستانه1386
 • برنامه زنده ما دوتا 1386
 • برنامه زنده سلام بهار 1387
 • برنامه زنده بوم سفید1387
 • برنامه زنده ماه محبوب 1387
 • برنامه ایستگاه نوآوران1388
 • برنامه زندهٔ پرواز1414 1389
 • برنامه زندهٔ دورخیز 1389

فیلم های تلویزیونی: بچه های لواسان1391 – خلیج ارتش1391 – شیر های سنگی 1391- بیستو از من نگیر 1392- من کارگرم1392.

کارگردانی: فیلم کوتاه کفش  تهیه کننده 1391 – فیلم سه خط موازی بازیگر، تهیه کننده، کارگردان 1391 – فیلم جواد و فرشته  بازیگر، تهیه کننده، کارگردان 1391.

محسن افشانی و علایق

 • خواننده مورد علاقه محسن افشانی : احسان خواجه امیری و محسن نامجو
 • بازیگر مورد علاقه : حامد بهداد
 • مجري مورد علاقه : رشيد پور
 • بهترين فيلم : نقاب
 • وزن :62
 • محل اقامت : تهران پارس
 • رنگ مورد علاقه : قرمز
 • رنگ بهترين لباس : مشكي

آنطور که محسن افشانی گفته است در زمان عصبانیت ایه الکرسی را می خواند و صدقه دادن را خیلی دوست داشته است و در خانه داری اصلا تخصص ندارد. در برخی از سایتهای نوشته شده که محسن افشانی از رفیق بد ترس داشته و حسود و خواه البته مثبت خصوصیت اخلاقی های او بوده است. غذای مورد علاقه اش هم کوکو سبزی است.

ازدواج محسن افشانی

ازدواج محسن افشانی

در تاریخ 18 آذر ماه سال 1396 محسن افشانی در اینستاگرام خود پستی را با متن زیر قرار داد:

به کسى که از ته دل میخواستمش رسیدم…
خدا رو شاکرم
این اتفاق، من رو وارد مرحله جدیدى از زندگى کرد که از ته قلب خوشحالم
بیشتر، از شعف خانواده ام خوشحالم که آرزوى هر پدر و مادرى دیدن خوشبختى فرزندشه…
با خانواده اى وصلت کردم که پر از مهر و محبت و ادب و انسانیت هستند و هیچ چیز مهمتر از محبت از درون و بیرونشون نیافتم…
براى خوشبختى من و همسرم دعاى خیر کنید…
یا حق

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : شش ماه زندان برای محسن افشانی به جرم کلاهبرداری

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *