آنتی ویروس پادویش

خبرهای کوتاه جذاب از دنیای اینترنت

خبرهای کوتاه جذاب از دنیای اینترنت

خبرهای کوتاه جذاب از دنیای اینترنت : سرقت اطلاعاتی روس ها از 400 هزار سایت در دنیای اینترنت:

خبرهای کوتاه جذاب از دنیای اینترنت

به گزارش گروه علم و فناوری زوم تک به نقل از خبرگزاری BBC بزرگترین مشکل امنیتی در دنیای اینترنت توسط هکر های روسی انجام گرفته است . براساس این گزارش هکر های روسی بیش از 1.2 میلیارد نام کاربری سرویس دهندگان ایمیل توسط هکر های روسی هک شده است. به گزارش شرکت امنیتی هولد که این حمله سایبری را ردیابی کرده اند اطلاعات بیش از 420 هزار وب‌سايت بدست این هکر ها افتاده است و این یعنی بخطر افتادن امنیت اطلاعاتی شرکت های بزرگ اطلاعاتی که از سرویس های ایمیل این 420 هزار وبسایت استفاده کرده اند.

بنا به گزارش این شرکت امنیتی این هکر ها توسط بدافزار ها و نرم افزار های مخرب توانسته اند به این وبسایت ها حمله کرده و اطلاعات آنها را بدست آورند ، گفتنی است این هکر ها اطلاعات کاربری و دیتابیس برخی از شرکت ها را بدست آورده و در دنیای اینترنت بفروش رسانده اند.

شایان ذکر است هكرها بوسیله باتنت‌ها ، شبكه‌ای از رايانه‌های آلوده به بدافزار كه از آن برای كلاهبرداری آنلاين استفاده کرده اند، آنان با این روش به اطلاعات کاربران دست یافته اند. شركت هولد در این موضوع گفته است بات‌ نت‌ها به هكرها در شناسايي بيش از 400 هزار وب‌ سايت آسيب‌ پذير در برابر حملات سايبری یاری رسانده است.  گروه هكرهای سایبر ورس به کمک این نقاط‌ ضعف برای سرقت اطلاعات از پایگاه داده ی این سایت ها استفاده كرده‌اند و به کمک این روش توانسته اند بزرگترین سرقت اطلاعاتی قرن را به نام خود ثبت نمایند.

کشتار وحشیانه اسرائیلی ها و کمپانی گوگل

بمباران غزه

در روز هایی که اسرائیلی ها بطور وحشیانه ای به کشتار مردم غزه مشغول بوده اند یک بازی وحشیانه هم توسط اسرائیلی ها در گوگل پلی منتشر شده بود که با اعتراض شدید کاربران گوگل پلی روبرو شد ، تا جایی که گوگل مجبور به حذف این بازی از بین بازی های خود شد و این یعنی عقب نشینی گوگل در برابر حق که در غزه توسط اسرائیلی های بطور وحشیانه زیر پا قرار میگیرد.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : خبرهای کوتاه جذاب از دنیای اینترنت

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *