گلکسی S8 طراحی ماهرانه و دوربین بهبود یافته تری خواهد داشت

رنگهای گلکسی اس 7

سامسونگ با لغو پروژه نوت 7 که می توانست یکی از گوشی های هوشمند پر فروش 2016 باشند، خسارت های زیادی را شامل شد که طبق گزارش مالی سه ماهه سوم سال جاری این شرکت کاهش 96% در سود خود از بخش موبایل را به چشم دیده است. این اتفاق باعث شد تا سامسونگ امسال نتواند در میان رقبایی همچون اپل، الجی و گوگل حرفی برای گفتن داشته باشد.

در حال حاضر هنوز هم می توان خرید گوشی های گلکسی S7 و S7 Edge را انتخاب معقولانه و مناسبی برشمرد و این گوشی موفق می تواند اعتبار سامسونگ را تا شش ماه دیگر نگهداری کند. با توجه به اینکه امسال کنگره جهانی موبایل در شهر بارسلونا برگزار می شود و در ماه پیش از این مراسم پرده برداری شد، احتمال می رود که شاهد حضور پررنگ گلکسی S8 تا آن زمان باشیم و شرکت سامسونگ با وجود این مقدار زمان نه تنها می تواند تغییراتی بزرگ در محصولات خود ایفا کند بلکه می تواند دنیای گوشی های هوشمند را تغییر دهد.

گلکسی S8 هنوز نیامده شایعات زیادی را با خود همراه کرده، اما این بار بجای یک شایعه باید انتظار یک خبر رسمی از مدیر عامل شرکت سامسونگ جناب آقای Lee Jae-yong را داشته باشیم. با توجه به این خبر شرکت سامسونگ قصد دارد تا در گلکسی S8 از طراحی ماهرانه تر و صاف تری بهره ببرد و در کنار آن نیز دوربین این گوشی بهبود می یابد. حال این در حالیست که دوربین گلکسی S7 بسیار با کیفیت است. این خبرنشان می دهد که سامسونگ به سختی در حال کار بر روی طراحی و احتمالا استفاده از دوربین دو تایی است. همچنین شایعاتی منتشر شده که انتظار می رود سامسونگ در کنگره جهانی موبایل از حسگر اثرانگشت لیزری استفاده کند و فناوری استفاده شده در گلکسی s5 را دوباره تکرار کند.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  استفاده سامسونگ گلکسی S8 از دستیار مجازی Bixby

نظرات در مورد : گلکسی S8 طراحی ماهرانه و دوربین بهبود یافته تری خواهد داشت

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *