پادویش

سامسونگ گلکسی اس 5 را کمتر از گلکسی اس 4 فروخته است.

GALAXY-S5-PLUS

براساس آخرین آمار ارائه شده کمپانی سامسونگ در فروش جدیدترین گوشی هوشمند خود نتوانست انتظارات مدیران این شرکت را برآورده سازد ، براساس آمار ارائه شده تعداد فروش ارائه شده برای گوشی هوشمند گلکسی اس 5  کمتر از گوشی هوشمند گلکسی اس 4 است .

کمپانی سامسونگ این گوشی هوشمند را در ماه آوریل رونمایی کرد ، سامسونگ چندی پیش آماری از فروش این گوشی هوشمند را منتشر کرد ، اعلام کرد سود حاصله از فروش گوشی هوشمند گلکسی اس 5 از سودی که با فروش گلکسی اس 4 برای این شرکت بدست آمد پایین تر است و گلکسی اس 4 انتظارات سامسونگ را بیشتر برآورده کرده است.

براساس این خبر در سه ماهه اول از رونمایی این گوشی تعداد فروش این گوشی 40 درصد از فروش گلکسی اس 4 کمتر بوده است در حالی که اس 4 آمار بسیار مناسب تری نسبت به این گوشی داشته است . به نظر شما دلیل این اتفاق چیست؟

گلکسی اس 5 در سال 2014 حدود 12 میلیون عدد فروخته است ، که این رقم در مقایسه با گلکسی اس 4 در سال گذشته که 16 میلیون عدد در سه ماهه اول 2013 فروخته بود. چهار میلیون عدد فروش کمتر یعنی کاهش 40 درصدی ، این موردی بوده است که سامسونگ را به فکر فرو برده است.

گفتنی است سامسونگ در سال گذشته با گوشی هوشمند گلکسی اس 4 رتبه دوم پرفروش ترین گوشی هوشمند را از آن خود کرده است ، و با این اتفاقات براساس خبر های منتشر شده گویا سامسونگ به دنبال ارائه نسخه جدید گوشی سامسونگ گلکسی اس 4 در سال 2015 است که این اتفاق مطمئنا نیروی متحرکه جدیدی برای این شرکت خواهد بود.

راستی به نظر شما گوشی گلکسی اس 5 سامسونگ ارزش خرید دارد ؟ شما گلکسی اس 4 را ترجیح می دهید یا گلکسی اس 5 ؟

منبع : geeky-gadgets

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : سامسونگ گلکسی اس 5 را کمتر از گلکسی اس 4 فروخته است.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *