فردا عرضه ساعت های هوشمند سامسونگ شروع می شود

سامسونگ بالاخره بعد از هیایوی زیاد در رسانه ها درباره ساعت های هوشمند خود بالاخره از تاریخ عرضه  Gear S2 و Gear S2 Classic در ایالات متحده خبر داد،یعنی فردا،روز جمعه مورخ 2 اکتبر

کمپانی Samsung در خبرهایی اعلام کرده بود که سر و صدای زیادش نگاه ها را به زمان پرده برداری ساعت های هوشمند Gear S2 و Gear S2 Classic منتظر گزاشته است.

مخصوصا در نمایشگاه IFA که در اواخر ماه آگوست برگزار شد و این ساعت ها معرفی شدند همه منتظرند تا ببینند چه زمانی  می توانند یکی از آنها را خریداری کنند.حال جواب رسمی این کمپانی منتشر شد.

اگر شما در ایالات متحده زندگی می کنید و همچنین برای خرید این ساعت ها مشتاق هستید باید بگویم که کمتر از 24 ساعت دیگر این امکان برای شما فراهم خواهد شد.

دو ساعت هوشمند Gear S2 و Gear S2 Classic در ۲ اکتبر یعنی فردا روز جمعه برای فروش عرضه خواهند شد

samsung galaxy gear s2

ساعت Gear  S2 کمتر شبیه به یک کامپیوتر کوچک شده است و اصل ساعت بودن بیشتر در آن دیده می شود. چه در مدل کلاسیک آن که بندی چرمی دارد و چه در مدل اسپرت آن، این موضوع مشخص است.گفتنی است این ساعت هوشمند اندرویدی نیست و از پلتفرم خود سامسونگ یعنی Tizen قدرت گرفته است.

در مورد اپلیکیشن های این ساعت ها باید گفت که حدودا ۱۰۰۰ اپلیکیشن در زمان عرضه برای Gear S2 در دسترس خواهد بود. گفتنی است که بیش از صد توسعه دهنده به طور اختصاصی مشغول ساخت این اپلیکیشن ها برای ساعت هوشمند جدید سامسونگ بوده اند.

در فروشگاه های آنلاین Samsung، Amazon, Best Buy و Macy نیز این ساعت های هوشمند موجود هستند. قیمت Gear S2 چیزی حدود ۲۹۹٫۹۹ دلار و قیمت S2 Classic نیز چیزی حدود ۳۴۹٫۹۹ دلار خواهد بود.

 

منبع : cnet

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  تغییر زبان ساعت هوشمند سامسونگ Samsung Gear S2

نظرات در مورد : فردا عرضه ساعت های هوشمند سامسونگ شروع می شود

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *