ساخت ساعت های هوشمند بدون گوشی تلفن توسط سامسونگ

با پیشرفت دنیای تکنولوژی و صنعت نوظهور ساعت های هوشمند ، سامسونگ در نظر دارد تا ساعت هوشمندی طراحی کند که قادر خواهد بود تماس های تلفنی و داده های گوشی را بدون اتصال به تلفن همراه را دریافت کند که این برای اولین بار است که تلفنی با این خصوصیات درست میشود.

طبق گزارش هایی که در این زمینه منتشر شده است ، این ساعت دو چند ماه آینده معرفی خواهد شد که از امکانات این گوشی می توان به دوربین ، GPS و نمایشگری برای سنجش ضربان قلب و در آخر قادر خواهد بود که بتواند ایمیل ها را ارسال کند.  که بعضی از این ساعت ها به تجهیزاتی که در نسل سوم ساعت ها قرار دارد نیز در این ساعت وجود دارد و سامسونگ می خواهد امکانات بیشتری را در آن قرار دهد.

این ساعت تمامی توانایی های یک تلفن را خواهد داشت و می تواند سیم کارتی را به خودش متصل کند و تماس های صوتی و دیتا ها را دریافت و ارسال کند و سامسونگ خیلی خرسند است تا بتواند این ساعت را بیشتر به تلفن های هوشمند تبدیل کند.

اگر سامسونگ بتواند در ماه های آینده این ساعت هوشمند را طراحی و بسازد ، سومین ساعت هوشمندی خواهد شد که این شرکت در یک سال ساخته است که می تواند امتیاز بالایی برای سامسونگ در مقابل اپل بوجود آورد.

منبع : theverge

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  سری گلکسی زد 4 سامسونگ طراحی مشابه قبل دارند

نظرات در مورد : ساخت ساعت های هوشمند بدون گوشی تلفن توسط سامسونگ

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *