رویداد بعدی Galaxy Unpacked سامسونگ 11 آگوست برگزار می شود

رویداد بعدی Galaxy Unpacked سامسونگ 11 آگوست برگزار می شود

شرکت سامسونگ در نظر دارد بزودی رویداد Galaxy Unpacked 202 بعدی خود را 11 آگوست سال جاری برگزار کند. سازنده تلفن های هوشمند ، سامسونگ ، رویداد بعدی Galaxy Unpacked خود را با عنوان Get Ready To Unfold اعلام کرده است که نشان می دهد جانشین Galaxy Z Fold2 را خواهیم دید. در رویداد سالهای گذشته ، Samsung Galaxy Z Fold2 در کنار سری Galaxy Note 20 ، سری Galaxy Tab S7 ، Galaxy Buds Live و Galaxy Watch 3 اعلام شد تا بتوانیم به روزرسانی های آن محصولات را نیز مشاهده کنیم.

در این اطلاعیه ، سامسونگ نکات بیشتری را در مورد Galaxy Z Fold3 جدید با زبان استفاده شده حذف کرد. آن گفت:

“ما در یک زمان تغییرات سریع زندگی می کنیم – از تغییرات سریع در فرهنگ کار تا ظهور فن آوری های پیشرفته ارتباطی. اکنون بیش از هر زمان دیگری ، به دستگاه های تلفن همراه انعطاف پذیر و همه کاره ای نیاز داریم که بتوانند با سرعت سریع زندگی ما مطابقت داشته باشند تا بتوانیم هر لحظه را به حداکثر برسانیم و لذت ببریم. ”

برنامه بزرگ سامسونگ برای رویداد بعدی Galaxy Unpacked

اگر می خواهید تنظیم کنید ، تقویم خود را برای 11 آگوست ساعت 10 صبح ET (2 بعد از ظهر UTC) پاک کنید. در آن زمان این رویداد از طریق Samsung.com پخش خواهد شد. با توجه به قیمت و در دسترس بودن ، دو نسل آخر Galaxy Z Fold در هفته اول ماه سپتامبر راه اندازی شد. Galaxy Z Fold2 با برچسب سنگین 1،999 دلاری در حالی عرضه شد که قیمت Galaxy Z Fold 1980 دلار است بنابراین می توان قیمت مشابهی را در Galaxy Z Fold3 مشاهده کرد.

سامسونگ گفته است که قبل از رویداد به روزرسانی های منظم را در اتاق خبر خود ارسال خواهد کرد. مشخص نیست که چه مقدار از قبل مشخص خواهد شد اما انتظار می رود اکثر محصولات در رویداد Unpacked رونمایی شوند.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : رویداد بعدی Galaxy Unpacked سامسونگ 11 آگوست برگزار می شود

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *