آنتی ویروس پادویش

ویدئویی طنزآمیز از استفاده از نوت 7 در بازی GTA V به عنوان بمب دستی

از قرار معلوم کاربران و شرکت ها با زمینه های فعالیت متفاوت در سراسر دنیا به این زودی قرار نیست تا بابت مشکل در نوت 7 سامسونگ و فراخوان عظیم آن برای جمع آوری از بازارهای جهانی، دست از سر شرکت سازنده بردارند و سامسونگ بعد از تعویض تمامی مدل های پیشین و پر کردن بازار از گلکسی نوت 7 ایمن، باید فکری به حال این ننگ بکند!

در هر صورت اینترنت غیرقابل کنترل بوده و اشخاص مختلف از کوچکترین اتفاق و حادثه ای برای بزرگنمایی استفاده میکنند.حال هرچه شخص و یا شرکت مرتبط با چنین حوادثی محبوبتر و یا بزرگتر باشد، دامن بیشتر به مشکل موجود زده می شود.
در چنین شرایطی انفجار 70 گوشی نوت 7 تنها در ایالات متحده چیزی نیست که کاربران به این راحتی دست از سرآن بردارند، بطوریکه متاسفانه همگان از قدرت سخت افزاری و شاهکار طراحی نوت 7 کاملا غافل شده و بطور طرف بر روی این نقطه ضعف قابل حل آن متمرکز شده اند.
این اخبار را از دست ندهید:

دلیل اصلی انفجار گوشی های نوت ۷ چه بوده است؟

چه بر سر اعتبار گلکسی نوت ۷ خواهد آمد؟ / انفجار دومین نوت ۷ هنگام شارژ شدن

کلیپ های طنز زیادی در سراسر دنیای اینترنت در رابطه با موضوع انفجارهای پی در پی نوت 7 تولید و پخش شده اند که در یکی از جالبترین آن ها که آمار بازدید زیادی نیز در یوتیوب طی مدت زمان کوتاهی بعد از انتشار کسب کرده، در صحنه ای از بازی معروف GTA V از پتانسیل انفجاری نوت 7 به صورت مفید استفاده شده و به عنوان یک بمب چسبنده به کار رفته است.در این بازی در قسمتی کاراکتر اصلی به فروشگاه خرید اسلحه رفته و در میان انواع و اقسام قویترین سلاح های گرم، در گوشه یک کابینت نوت 7 را مشاهده می کند (طراحی ظاهری گوشی در اینجا بیشتر شبیه نوت 5 است).
پس از خرید بمب، به کاربر نحوه استفاده برای زدن بیشترین تخریب آموزش داده می شود!!

شاید در نظر اول این موضوع خنده دار و مضحک به نظر برسد، اما برای کاربرانی که اکنون از سوختگی های درجه 2 به بالا رنج می برند یادآور خاطره دردناکی خواهد بود.

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : ویدئویی طنزآمیز از استفاده از نوت 7 در بازی GTA V به عنوان بمب دستی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *