آنتی ویروس پادویش

نقد و بررسی بازی Need for speed Payback سری جدید بازی نید فور اسپید

نقد و بررسی بازی Need for speed Payback

نقد و بررسی بازی Need for speed Payback سری جدید بازی نید فور اسپید: همانطور که می دانید، سری بازی های نید فور اسپید، از 23 سال قبل، در بازار های دنیا عرضه شد و تا به امروز، نسخه های جدیدتری از بازی منتشر می شوند.

همانطور که مشاهده می کنید، جدیدترین نسخه بازی نید فور اسپید، نید فور اسپید پی بک (Payback) نام دارد که ایندفعه، کمپانی طراح این بازی گوست گیمز می باشد و دیگر الکترونیک آرتس، در طراحی آن دخالت چندانی نداشته است. ناگفته نماند که کمپانی الکترونیک آرتس، ناشر این بازی بوده است.

نقد و بررسی بازی Need for speed Payback

نسخه های پیشین این بازی، مانند نید فور اسپید ریوالز، ران و… می باشند، اما نکته منفی که در بازی نید فور اسپید پی بک وجود دارد، تغییرات بسیار جزئی نسبت به سری های پیشین خود می باشد. بیشتر طرفداران بازی های نید فور اسپید، انتظار یک بازی جدید با سبک ها و قابلیت ها و تغییرات جدید را داشته اند اما همانطور که انتظار داشتند، پیش نرفت! بازی نید فور اسپید پی بک، نسبت به سری های قبلی خود تغییرات چندانی نکرده است و می توان تغییرات آن را، افزایش گرافیک بازی و بهبود گیم پلی نام برد.

مشکلات متعددی در این بازی وجود دارد. مشکلاتی در گرافیک، طراحی و… ! باگ های کوچک و بزرگی در بازی وجود دارد که همین امر باعث شده، کاربران از گرافیک بازی ناراضی باشند. از مشکلات گرافیکی در بازی، می توان به دیر لود شدن تکسچر ها، ناپدید شدن برخی متریال ها و مدل ها در محیط بازی و… اشاره کرد. همانطور که در قبل گفته شد، گرافیک بازی نسبت به سری های قبلی خود، بیشتر شده است اما مشکلاتی هم همراه با خود دارد.

از بحث گرافیک که بگذریم، می توانیم به سراغ داستان بازی برویم. شما در بازی می توانید در نقش چند شخص متفاوت بازی کنید. یکی از شخصیت ها در بازی زن می باشد که همین امر باعث شده نکته مثبتی به بازی داده شود، چرا که در سری های قبلی، شخصیت ها تنها مرد بودند، و این را می توان یک تنوع در داستان بازی در نظر گرفت. داستان بازی هیجان چندانی را ندارد و تقریبا می توان گفت، ماموریت ها و مراحل بازی شبیه به هم هستند.

کاربران زیادی درباره داستان بازی انتقاد کرده اند، چرا که بیشتر کاربران هنگام انجام مراحل، احساس خستگی کرده اند. قابلیتی در بازی وجود دارد که برای بعضی افراد نکته مثبت و برای بعضی افراد نکته منفی محسوب می شود. این قابلیت، سیستم تخریب اتومبیل های تعقیب کننده می باشد، بعضی از کاربران معتقدند که این سیستم تخریب، هیجان بازی را کاسته می کند و بعضی از افراد هم گفته اند که هیجان بازی با این سیستم جدید، بیشتر می شود چرا که باید سعی کرد از اتومبیل خود دفاع کرد.

نقد و بررسی بازی Need for speed Payback

شخصیت های بازی، مسابقات متفاوتی دارند. به طور مثال، یکی از شخصیت های بازی، مسابقات رالی و Drag را انجام می دهد. این را می توان یک نکته مثبت برای بازی در نظر گرفت، چرا که می توان با بازی کردن در نقش های متفاوت، در چالش های متفاوت هم بازی کرد.

نکته منفی که در این بازی وجود دارد، وجود تعداد کمی اتومبیل مسابقه ای است. شما در بازی، می توانید با جمع آوری پول و آیتم های مختلف، اتومبیل خود را عوض کنید و اتومبیل جدیدتر و قوی تری را خریداری کنید، اما خب تعداد اتومبیل هایی که در این بازی وجود دارد، به عقیده برخی از افراد، کم می باشد.

نکته ای ویژه که در این بازی وجود دارد، هوش مصنوعی بسیار قوی می باشد. در بازی، از هوش های مصنوعی بسیار قوی استفاده شده است به طوری که شما احساس می کنید، با افراد واقعی دارید مسابقه می دهید و از افراد واقعی، فرار می کنید.

نقد و بررسی بازی Need for speed Payback

در کل، اگر بخواهیم به بازی نگاه کنیم، انتظار های بیشتری را باید داشته باشیم، زیرا در این سری از بازی، تغییرات چندانی ایجاد نشده است و برای طرفداران بازی های نید فور اسپید، جای تعجب است که سری جدید بازی، از سری های پیشین بیشتر مشکلات داشته باشد. اما اگر می خواهید سری جدید بازی های نید فور اسپید را تجربه کنید، می توانید این بازی را یک امتحانی بکنید.

هم اکنون بازی Need for speed Payback برای سیستم عامل ویندوز، کنسول ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 منتشر شده است. قیمت بازی هم زیاد نبوده و در روز اولیه انتشار، با 40% درصد تخفیف عرضه می شده است.

تهیه شده در زوم تک.

 

4.8/5 - (13 امتیاز)

نظرات در مورد : نقد و بررسی بازی Need for speed Payback سری جدید بازی نید فور اسپید

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *