آنتی ویروس پادویش

نقد و بررسی بازی Dirt 4 سری جدید بازی های رالی

نقد و بررسی بازی Dirt 4 سری جدید بازی های رالی: بازی جدید Dirt 4 یکی از جدیدترین سری بازی های رالی Dirt می باشد که با 70% تخفیف و با قیمت 16.49$ دلار به فروش می رسد.

همانطور که می دانید، مسابقات رالی و اتومبیل سواری در طبیعت بسیار خطرناک می باشد، و برای همین، باعث شده این نوع مسابقات هیجان انگیز باشد و آدرنالین خاصی در آن رشد پیدا کند. بازی Dirt 4 با هیجان خاصی که به مخاطب می دهد، باعث می شود مخاطب حس واقعی بودن مسابقه را در خود احساس کند و همین موضوع، یکی از نکات مثبت بازی می باشد.

نقد و بررسی بازی Dirt 4

بازی Dirt 4 به شما این امکان را می دهد که بتوانید مسیر های مسابقه و مکان های مسابقه را به سلیقه خود انتخاب کنید.

مکان هایی که برای مسابقه در این بازی وجود دارند، بسیار زیبا طراحی شده اند و متریال های بسیار زیبایی در آنها بکار رفته است. در مکان های مسابقه، می توان درخت های طبیعی، بوته ها و گیاهان زیبا، دریاچه و… را مشاهده کرد که به طور خیلی حرفه ای و زیبا طراحی شده اند و همین امر باعث شده، کاربر احساس واقعی بودن محیط را بدست بیاورد و هیجان بیشتری را تجربه کند.

همچنین، لول بندی و مرحله بندی های مختلف بازی باعث شده تا بازیکنان حرفه ای بتوانند در مسیر های پرشیب و طولانی تر مسابقه بدهند، و افراد مبتدی بتوانند مراحل و مسیر های آسان تر را برای مسابقه انتخاب کنند. پس از پایان مسابقه، شما می توانید امتیاز خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید و دوستان خود را به چالش بکشید.

انواع مسابقات کلاسیک هم در بازی وجود دارد، مانند مسابقات کلاسیک FIA World Rallycross که یکی از معروف ترین مسابقات رالی در جهان می باشد. شما می توانید در این مسابقات شرکت کنید و تجربه مسابقه واقعی رالی را کسب کنید.

همچنین، اگر مقام اول را در اکثر مسابقات بدست آورید، جام ها و کاپ های مختلفی را می توانید دریافت کنید که در امتیازتان تاثیر بسیار زیادی دارد.

در بازی Dirt 4، بیش از 50 نوع اتومبیل مخصوص رالی وجود دارد که می توانید با بالا بردن مراحل و امتیازات خود، به ترتیب، انواع اتومبیل ها را بدست آورید. طراحی زیبا و واقعی اتومبیل های رالی در بازی، باعث شده جذابیت خاصی به بازی داده شود. با حجم کمی که این بازی دارد، قابلیت های بسیار کاربردی در آن وجود دارد و همچنین طراحی های محیط مسابقه و… عالی می باشد.

اگر می خواهید یک بازی کم حجم و با کیفیت بالا داشته باشید که بتوانید با آن تجربه واقعی مسابقات رالی را کسب کنید، بی شک می توانید به سراغ این بازی جدید بروید. هم اکنون، قیمت اصلی این بازی در استیم 54.99$ می باشد که با 70% تخفیف قیمت آن به 16.49$ تغییر کرده است.

می توانید تریلر اصلی بازی را در ویدیو زیر مشاهده کنید.

تصاویری منتشر شده از بازی توسط استیم:

نقد و بررسی بازی Dirt 4 نقد و بررسی بازی Dirt 4 نقد و بررسی بازی Dirt 4 نقد و بررسی بازی Dirt 4 نقد و بررسی بازی Dirt 4

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : نقد و بررسی بازی Dirt 4 سری جدید بازی های رالی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *