برگرداندن و بازیابی اطلاعات حذف شده در واتساپ ، عکس و پیام ها !

واتساپ

برگرداندن و بازیابی اطلاعات، عکس و پیام های حذف شده در واتساپ : واتساپ یکی از اپلیکیشن های پیام رسانی می باشد که البته این روزها با فیلترشدن تلگرام طرفداران بیشتری پیدا کرده است و روزانه بر تعداد این کاربران افزوده می شود. واتساپ توانسته است قابلیت ها و کاربردهای مختلفی را ارائه بدهد که یکی از بهترین آن ها پاک کردن پیام های ارسالی توسط کاربر است.

بازیابی اطلاعات در واتساپ : برنامه ریکاوری WhatsRemoved

یکی از قابلیت های پرکاربرد در واتساپ پاک کردن پیام های ارسالی می باشد به این صورت که کاربر پس از ارسال یک پیام می تواند آن را پاک کند که دیگر طرف مقابل امکان خواندن آن را نخواهد داشت. اما گاهی برخی از ما نیاز داریم تا اطلاعاتمان را در واتساپ بازیابی کنیم که البته این قابلیت در واتساپ امکان پذیر می باشد و حتی پیام های حذف شده شما را نیز شامل خواهد شد.

اگر شما هم می خواهید پیام ها، عکس ها و اطلاعات خود را در واتساپ بازیابی نمایید می توانید از این آموزش استفاده نمایید.با زوم تک همراه شوید…

اولین روش به این صورت است که شما از برنامه ریکاوری WhatsRemoved استفاده کنید که می توانید برای دریافت آن از گوگل پلی استور استفاده نمایید و بر روی گوشی تان آن را نصب کنید.

بازگردان اطلاعات در واتساپ

پس از اجرای برنامه می توانید از یکی روش های استفاده نمایید که قصد دارید به وسیله ی آن بازیابی اطلاعات را انجام بدهید که البته گزینه Detect delete messages and their files می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. پس از آن یک مجوز دسترسی برایتان ظاهر می شود که باید با کلیک گزینه ALLOW اجازه دسترسی را به آن بدهید.

پس از آن یک پیغام با عنوان Notification Lister Service که باید YES را کلیک نمایید و بعد Read Notification Data و سپس Allow Read notifications data روی Allow را تپ کنید. کار تمام است و شما موفق شده اید…

اپلیکیشن WhatsRemoved

برگرداندن و بازیابی اطلاعات، عکس و پیام های حذف شده در واتساپ : حالا برای اینکه شما بتوانید نتایج را دریافت نمایید باید کمی صبر کنید و اجازه دهید تا نرم افزار بتواند کار خود را انجام بدهد. جالب است بدانید که این اپلیکیشن می تواند تا صد در صد پیام ها و اطلاعات حذف شده شما را باز گرداند و اطلاعات از دست رفته شما را نشان دهد.

لازم است بدانید که تبلیغ های مختلفی صورت می گیرد که ادعا می کنند می توانند به شما کمک کنند تا تمامی اطلاعات خود را از واتساپ و این پیامرسان ها بازیابی کنید ولی این تبلیغ ها کاملا دروغین است و نباید در دام آن ها گرفتار شوید.

در صورتی که می خواهید خودتان به پیام های پاک شده واتساپ تان دسترسی داشته باشید می توانید از پیام های دریافتی خود بکاپ تهیه نمایید و حتی بعد از آن بازیابی پیام های پاک شده خود را انجام بدهید.

برای اینکار کافی است وارد واتس اپ خود شوید و سپس از تنظیمات گزینه چت را انتخاب نمایید.

  • گزینه  Chat backup را انتخاب نمایید و خواهید دید که تمامی اطلاعات مربوط به بک آپ برایتان نشان داده می شود
  • یک زمان را برای بکاپ خود انتخاب نمایید تا از اطلاعات شما در آن زمان نسخه پشتیبان تهیه شود
  • مشخص کنید که از چه طریقی می خواهید بکاپ انجام شود(دیتا یا وای فای)
  • حالا واتس اپ را از گوشی تان پاک کنید تا بتوانید فرایند بازیابی را انجام بدهید
  • مجددا آن را از پلی استور نصب نمایید. اینکار موجب می شود که واتساپ اقدام به بازیابی اطلاعاتی شما که از پیش تر ذخیره کرده اید ،نماید.

همانطور که مشاهده کرده اید می توانید از تنظیمات واتس اپ یا برنامه ریکاوری WhatsRemoved  برای برگرداندن و بازیابی اطلاعات، عکس و پیام های حذف شده در واتساپ استفاده کنید.

منبع : wikihow.tech

3.2/5 - (8 امتیاز)

نظرات در مورد : برگرداندن و بازیابی اطلاعات حذف شده در واتساپ ، عکس و پیام ها !

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *