Xperia Z6 ای در کار نیست،سونی فعالیتش را با سری گوشی های جدید X دنبال می کند

تغییر رویه ی شرکت سونی در قبال بازار موبایل

بنا بر اطلاعات جدید که شرکت سونی کمتشر کرده Xperia Z5 آخرین نسل گوشی های سری Xperia Z خواهد بود و نباید منتظر Xperia Z6 باشیم.

یکی از مدیران ارشد بخش فروش سونی در این باره می گوید:”درحال حاضر نمی توانم خبری در باره ی محصولات آینده بدهم،اما قطعا Xperia Z6 در دستور کار تولید قرار ندارد و ما قصد داریم فعالیت خود را با سری محصولات X ادامه دهیم”.

قطعا این مساله ناراحتی ای را ایجاد نخواهد کرد چون علاوه بر اینکه همه از طراحی قدیمی و خسته کننده ی سری Xperia Z خسته شده بودند شرکت سونی هر 6 ماه یکبار نسل جدید از این سری را معرفی می کرد که به طور ناخود آگاه این منظور را به مشتریان القا می کرد که آنها برای استفاده از آخرین نسل پرچمداران سونی بایدهر سال هزینه ای برای 2 گوشی بپردازند.

سونی به منظور باز پس گیری سهم خود از بازار گوشی های هوشمند دو راه را پیش روی خود می دید:1-آنکه طراحی گوشی های سری Xperia Z را کلا تغییر دهد2-از خیر Xperia Z بگذرد و خط تولید این سری از گوشی ها را متوقف کند.

با توجه به اطلاعاتی که در دست داریم گویا شرکت سونی راه دوم را انتخاب نموده که و قصد دارد تا با راه اندازی خط تولید گوشی های سری X کار خود را از اول دنبال کند،همه گوشی های سونی را به کیفیت بالای دوربین می شناسند و اصلی ترین گله ی کارشناسان طراحی خسته کننده و تعدد محصولات سری Xperia Z بود که باید ببینیم تا با عرضه ی سری جدید گوشی های X،آیا سونی می تواند از مشتریان خود دلجویی کند و یا خیر.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  گوشی سونی مدل Xperia XA1 پلاس از دور خارج می شود! آیا سونی می تواند قبل از این رخداد طول عمر باتری اش را زیاد کند؟

نظرات در مورد : Xperia Z6 ای در کار نیست،سونی فعالیتش را با سری گوشی های جدید X دنبال می کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *