پادویش

نینتندو 10 میلیون کنسول Wii U به فروش رساند

نینتندو 10 میلیون کنسول Wii U به فروش رساند

نینتندو نتایجی برای سه ماهه اول از سال مالی خود منتشر کرده است که این سال در 31 مارس 2016 به پایان میرسد.

نینتندو 10 میلیون کنسول Wii U به فروش رساند

این شرکت اعلام کرد که 4.700.000 کنسول Wii U  در آخرین سه ماهه مالی خود فروخته است همچنین در سال گذشته توانسته بود 5.100.000 از این کنسول را به فروش برساند. با یک حساب سر انگشتی و گرفتن مجموع از این آمار فروش ، میتوان دریافت که این شرکت توانسته سر جمع تا الان 10 میلیون دستگاه از کنسول نینتندوی خود به فروش برساند.

با این آمار ها و نتایج مالی ، کاملا مشخص است که کنسول نینتندو بسیار محبوب شده  و همچنین این کنسول پر فروش در مقایسه با کنسول قبلی این شرکت یعنی Wii و همچنین کنسول پر سر و صدای PS4  سونی در کمتر از یک سال بسیار عملکرد بهتر و قابل قبول تری داشته است.

نینتندو همچنین اعلام کرد که آنها توانستند از کنسول دیگر این شرکت یعنی کنسول نینتندو 3DS  فروشی برابر با 1.1 میلیون داشته باشند. همچنین گفته شده است که تنها از فروش نرم افزار های مربوط به این کنسول آنها در سه ماه حدود 9 میلیون دلار درآمد داشته اند.

این شرکت اما بیکار ننشسته و اکنون در حال توسعه و بهبود کنسول هایش میباشد. خبر ها حاکی آن هستند که این شرکت در حال کار بر روی کنسول دیگری هم هست که نینتندو NX نام خواهد گرفت. باید صبر کنیم و ببینیم که آیا کنسول دیگر این شرکت هم میتوانند مانند نسل های قبلی خود فروش خیره کننده ای را بر جای بگذارد؟

اما چگونه این شرکت توانست به چنین موفقیتی دست یابد؟ آیا واقعا نسبت به رقبا عملکرد بهتری دارد؟ همه ی این سوال ها وقتی پاسخ میابند که متخصصان این حوزه در مورد نینتندو مقالاتی منتشر کنند.

منبع : geeky-gadgets

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : نینتندو 10 میلیون کنسول Wii U به فروش رساند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *