بروزرسانی بعدی One UI سامسونگ شاید چندان مورد انتظار نباشد

بروزرسانی بعدی One UI سامسونگ شاید چندان مورد انتظار نباشد

تلفن های هوشمند سامسونگ در حال حاضر با رابط کاربری One UI 3.0 یا One UI 3.1 همراه هستند. آپدیت One UI 3.1 به همراه اندروید 11 دردسترس قرار گرفت و صاحبان گوشی‌های این شرکت می توانند در کنار این رابط کاربری اندروید 11 هم داشته باشند.

One UI 3.1 پیشرفت خیره کننده ای نسبت به نسخه قبلی نداشت و حال اطلاعاتی درباره نسخه بعدی One UI دردسترس قرار گرفت. به تازگی در سایت XDA Developers جزئیاتی درباره نسخه بعدی فاش شد. سامسونگ ابتدا از One UI 2.0 به One UI 2.1 و سپس به One UI 2.5 رسید و تغییرات قابل قبولی ارائه داد.

انتظار داشتیم سامسونگ از آپدیت One UI 3.0 و 3.1 به نسخه 3.5 برسند اما گویی قرار نیست نسخه بعدی 3.5 باشد. گفته شده سامسونگ در حال آماده سازی بروزرسانی One UI 3.1.1 است. نام به روزرسانی جدید One UI توسط یکی از کاربران توییتر در تغییر تغییرات به روزرسانی Nice Catch ، یک ماژول Good Lock در فروشگاه گلکسی، مشاهده شد.

بروزرسانی بعدی One UI سامسونگ شاید چندان مورد انتظار نباشد

همانطور که مشاهده می کنید، در تغییرات به وضوح از یک UI 3.1.1 نام برده شده است. ما نمی دانیم که چرا سامسونگ به جای انتشار One UI 3.5، با یک به روزرسانی دیگر به One UI 3.1 روبرو شده است، اما همین اطلاعات قبلاً توسط Leaker Ice Universe نیز منتشر شده بود که چند روز پیش گفت سامسونگ آزمایش One UI 4.0 را در پرچمداران سری گلکسی اس آغاز می کند.

نام نسخه One UI آینده نشان می دهد که یک به روزرسانی بسیار حیاتی نخواهد بود. این ممکن است برخی تغییرات کوچک را به همراه داشته باشد اما برای توجیه One UI 3.5 کافی نیست. اگر شایعات صحت داشته باشند، سامسونگ شاید هیچ گاه نسخه 3.5 ارائه نداده و مستقیما به سراغ نسخه 4 برود. آپدیت 3.1.1 هم احتمال دارد نخستین بار در گلکسی زد فولد 3 به کار گرفته شود.

در هر صورت باید منتظر ماند تا مشخص شود این شرکت کره ای چه برنامه ای در سر دارد و با چه سیستم عاملی رو به رو هستیم.

 

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  نمایشگرهای حرفه‌ای سامسونگ از فروشگاه‌ها تا پاساژها

نظرات در مورد : بروزرسانی بعدی One UI سامسونگ شاید چندان مورد انتظار نباشد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *