آپدیت جدید مجموعه آفیس و کوله باری از امکانات تازه برای اندروید و iOS

ofive collection for android & ios

آفیس به عنوان پرکاربردترین ابزار در ویندوز محسوب می شود که همانند پلتفرم خود (ویندوز) تولید غول نرم افزاری، مایکروسافت است.هر شخص فارغ از رشته، علاقه، شغل و… به نوعی با این دسته از نرم افزارها سر و کار دارد بطوریکه پایه ای ترین مدرک آموزشی کامپیوتر تحت عنوان ICDL شامل ابتدایی ترین آموزش های استفاده از کامپیوتر بعلاوه مجموعه آفیس است.

با گسترش استفاده از گوشی های هوشمند آن هم تحت سلطه دو سیستم عامل قدرتمند اندروید و iOS توسعه دهندگان زیادی اقدام به ایجاد اپلیکیشن هایی برای ساخت و همچنین ویرایش کردن فایل های آفیس تحت سیستم عامل های مذکور پرداختند، اما هیچکدام کارایی لازم را هرگز نداشتند! تا اینکه مایکروسافت از این بازار آشفته خسته شده و خود دست به کار شد و مجموعه نرم افزاری Office شامل ورد، اکسل، پاور پوینت را برای اندروید و iOS ارائه کرد.

حال چندی پیش آپدیتی جدید از سوی مایکروسافت برای این دسته از اپلیکیشن ها ارائه شد که قابلیت های زیادی مخصوص گوشی های هوشمند و متفاوت از نسخه ویندوز برای آن ها به ارمغان آورده است که از جمله آن ها می توان به امکان طراحی با انگشت نام برد.از این پس کاربران قادر خواهند بود تا ورد ، اکسل و همچنین پاورپوینت با استفاده از قلم و یا انگشت به طراحی و نقاشی پرداخته و فایلی متشکل از یک بخش دست نویس را ذخیره کنند.

Office for androidهر سه اپلیکیشن یاد شده بعد از آپدیت با تبی به عنوان Drawing دیده خواهند شد که شامل ابزارها و آپشن های موجود برای نقاشی در آن ها است.ضخامت، نوع و همچنین رنگ قلم را تغییر داده و آن ها را بنابر سلیقه خود تغییر دهید.
علاوه بر این امکان قابلیت قابل توجه دیگری نیز به مجموعه آفیس اضافه شده که در آن قادر خواهید بود تا در صورت داشتن اندروید نسخه و بالاتر، فایل های خود را بر روی کارت حافظه (علاوه بر حافظه درونی و اصلی گوشی) ذخیره کنید.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : آپدیت جدید مجموعه آفیس و کوله باری از امکانات تازه برای اندروید و iOS

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *