آیفون جدید در انتظار تولدی پر شکوه

آیفون 6s

اگرچه آیفون 6s و 6s پلاس هنوز ارائه نشده اند، آنالیزور KGI، مینگ چی کو (Ming Chi Kuo) (کسی که به علت پیش بینی های درست در مورد گوشی های مختلف آیفون شناخته شده است.)

در انتظار آیفون 7 به عنوان نازک ترین گوشی هوشمند اپل

حالا درباره اپل آیفون 7 صحبت کرده. آیفون 7 که انتظار میرود در نیمه دوم 2016 به بازار عرضه شود، میتواند تبدیل به نازک ترین گوشی هوشمند اپل شود. با توجه به گفته کارمندان اپل که از یادداشتی که مینگ چی کو اخیرا برای سرمایه گذاران فرستاده گفته اند، اپل می خواهد آیفون 7 بین 6 تا 6.5 میلی متر قطر داشته باشد؛ که حتی با قطر 6.5 میلی متر هم این گوشی از آیفون 6 که با قطر 6.9 میلی متر عرضه شده و نازک ترین گوشی اپل تاالان است، نازک تر خواهد بود.

آیفون 6s

همانند آیفون 6s ، که میبایست هفته آینده در 9 سپتامبر، عرضه شود و گفته میشود کمی ضخیم تر از آیفون 6 است(حدود 7.1 میلی متر)، آیفون 7 نیز از آلیاژ جدید و محکم آلومینیوم و تکنولوژی  force touch(نیروی لمسی)، که در حال حاضر در اپل واچ(ساعت اپل) استفاده شده است، داراست. Force touch به آیفون های جدید این امکان را میدهد تا بین تب آرام و محکم تمایز قائل شود.
با توجه به گفته مینگ چی کو، Apple از force touch مشابهی برای آیفون 6s و 7 استفاده خواهد کرد.
ما منتظر میشویم تا ببینیم این هفته شرکت کاپرتینو چه چیزی را به بازار عرضه میکند. سپس بهتر می توانیم درباره آیفون 7 صحبت کنیم.
آنچه که در بالا می بینید فقط تصویر کلی از آیفون 7 است. به نظر می آید اپل توجه بسیار بالای کاربران به گوشی های هوشمند با لبه های خمیده را درک کرده است ، چرا که ساختار بسیار سرد آیفون در گذشته باعث یک نواختی آن شده است گویا در آیفون جدید این موضوع با جدیت بالایی انجام می پذیرد نظر شما چی هست ؟

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  نحوه استفاده از Live Text در ویدیو در آیفون و آیپد

نظرات در مورد : آیفون جدید در انتظار تولدی پر شکوه

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *