پادویش

انیمیشن جدید برای Google Assistant در اندروید کیو بتا 5

انیمیشن جدید برای Google Assistant در اندروید کیو بتا 5 ارائه خواهد شد! اندورید با ارائه‌ Android Q دارای یک سیستم با ژست کاملاً جدید خواهد بود. همراه با این سیستم، انیمشین جدیدی نیز برای آن دسته از افرادی ارائه خواهد شد که به دنبال دریافت کمک از Google Assistant هستند. شخصی که پستی را برای ساب ‌ردیت “اندروید بتا” با عنوان u/Charizarlslie (از طریق پلیس اندروید) ارسال می ‌‌نماید، در واقع یک گیف (GIF) ایجاد می ‌نماید. این گیف، ژست جدیدی را نشان می ‌‌دهد که کمک ‌کننده‌ دیجیتال شخصی برای آن فرد در Q beta 5 Android و همچنین انیمیشن رنگیِ حاصل را باز می ‌نماید.

انیمیشن جدید برای Google Assistant در اندروید کیو بتا 5

در اندروید کیو بتا 4 نیز ایجادِ همان ژستی که در گیف دیده می ‌شد، Assistant را باز می‌ کرد، اما هیچ انیمیشن چشمک ‌زنی وجود نداشت تا به کاربر بفهماند که ژست او مورد قبول واقع شده است. در عوض، لازم بود تا کاربر به صورت  لمسی فیدبکی را ارسال نموده و تأیید نماید که Google Assistant قرار است فعال شود.

انیمیشن جدید برای Google Assistant در اندروید کیو بتا 5

به نظر می ‌رسد ژستی که Google Assistant را باز می‌ کند، به صورت روبشی و قطری بوده و از قسمت پایین سمت چپ به طرف بالا و سمت راست کشیده شود. دو خط به صورت رنگین‌کمانی در پایین صفحه ظاهر می ‌شوند، به طوری که با یک فاصله در وسط، از هم جدا شده ‌اند. بلافاصله در کنار این خط، استاب Google Assistant دیده می ‌شود که در پایین صفحه‌ نمایش باز می ‌شود.

انیمیشن جدید برای Google Assistant در اندروید کیو بتا 5

امید است که این انیمیشن بتواند اندروید کیو بتا 6 که بر اساس برنامه قرار است، ماه آینده ارائه شود را زنده نگه دارد. این نسخه قاعدتاً باید آخرین نسخه‌ی بتا برای بیلدِ اندرویدِ جدید پیش از انتشار نسخه‌ نهایی در سه‌ماهه‌ بعدی باشد. در اندروید Q، سیستم ارائه‌ مجوز برای اپلیکیشن ‌ها دستخوش تغییرات عمده ‌ای می‌ شوند. با نگه‌ داشتنِ آیکونِ یک اپلیکیشن برای چند لحظه، ویجت ‌های مربوط به آن نمایان خواهند شد، و ما باید چیزی نزدیک به تِمِ تیره‌ کل سیستم بیابیم که برای برخی از عناصر رابط کاربری و همچنین اپلیکیشن ‌های موجودِ فعلی اندروید کار کنند.

انیمیشن جدید برای Google Assistant در اندروید کیو بتا 5

این دهمین بیلد از اندروید است و ما همچنان منتظریم تا گوگل به ما بگوید که دسر “Q” در Android Q می‌خواهد چه چیزی را نشان دهد.

منبع : phonearena

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : انیمیشن جدید برای Google Assistant در اندروید کیو بتا 5

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *