پادویش

مدیریت قاعدگی خانم ها در دنیای اپلیکیشن ها با MyPeriod مخصوص گوشی های آیفون

MyPeriod

MyPeriod یکی از کاربردی ترین اپلیکیشن های روزانه برای بانوان است ، به کمک این اپلیکیشن ها بانوان عزیز می توانند دوران ماهیانه خود را مدیریت نمایند .

درواقع MyPeriod  یک تقویم هوشمند برای کنترل دوران قائدگی می باشد،که در آن سعی شده است تا با طراحی منحصر به فرد و استاندارد محیطی را فراهم آورده شود تا کاربران بتوانند به راحتی و کمترین سردرگمی ای از آن استفاده کنند و کنترل دقیقی بر عادات و رفتارهای خود در این ایام داشته باشند.


1- رابط کاربری منحصر به فرد و کاربر پسند:

طراحان MyPeriod سعی داشته اند تا با طراحی مناسب و کاربر پسند محیطی ساده و در عین حال شیک و کاربر پسندی را طراحی کنند تا در عین رعایت استاندارهای طراحی روز دنیا ائلیکیشنی با کیفیت و خوشایند برای کاربران خود ایجاد نمایند.

2- ارائه تقویم هفتگی و ماهیانه:
بعد از وارد کردن اطلاعات اولیه به اپلیکیشن؛ در صفحه نخست آن لیست کلیه دوران قائدگی که توسط اپلیکیشن ثبت شده است برای شما نمایش داده خواهد شده که با تاچ طولانی هر ردیف تاریخ شروع سیکل جاری قابل ویرایش و تغییر می باشد و در بالای آن یک تقویم هفتگی از وضعیت فعلی شما در دوران سیکل جاریتان به نمایش در خواهد آمد.
هر روز از تقویم با شکل و علائم خاصی نمایش داده شده است که بیانگر وضعیت روز معیین در طول آن دوره قائدگی می باشد، که با لمس کردن علامت توجه در بالا سمت چپ صفحه از شکل و معنای این علائم آگاهی پیدا می نمایید.
در تقویم ماهیانه روز شروع خون ریزی، روز پایان خون ریزی، دوران مساعد باروری و تخمک گذاری، روزهای نامساعد و یا باروری کم و … به صورت مجزا تفکیک بندی و مشخص شده اند.

3- تقویم ماهیانه و اطلاعات نموداری
در قسمت تقویم ماهیانه کل سیکل انتخابی نمایش داده خواهد شد و با تاچ کردن هر روز از روزهای سیکل اطلاعات آن روز در سیکل نمایش داده خواهد شد و همچنین با لمس کردن آیکون نمودار می توانید اطلاعات سیکل خود را به صورت دقیق بر روی نمودار ها مشاهده نمایید.
4- پیشگویی سیکل های آتی شما:
همواره یکی از مهم ترین دغدغه بانوان اطلاع از تاریخ شروع و یا اتمام سیکل های آتی شان می باشد که بتوانند تصمیمات و برنامه ریزی بهتری برای مسافرت ها، مهمونی ها و یا سایر کارهای خود انجام دهند. که در اپلیکیشن MyPeriod به طور نامحدودی از سیکل های آتی شما بر اساس اطلاعات اخرین سیکل تان پیشگویی خواهد شد.

5- پروفایل کاربری
با مراجعه به پروفایل کاربری خود می توانید 12 سیکل آخر خود را مشاهده نمایید با توجه به ارائه اطلاعات بر روی نمودار می توانید طول دوران آنها را با یکدیگر مقایسه نمایید و به خوبی کنترل نمایید تا در صورت نیاز به پزشک متخصص مراجعه نمایید.

6- ارائه ویجت کاربردی برای ارائه سریع تر اطلاعات:
با توجه به جایگاهی که ویجت ها بر روی دستگاه های موبایل پیدا کرده اند در اپلیکیشن MyPeriod سعی شده است تا با ارائه ویجتی از 7 روز جاری اطلاعات سیکل جاری را در بازه زمانی دو روز قبل از امروز تا دو روز بعد از امروز نمایش داده شود.
با توجه به سایر امکاناتی که در اپلیکیشن MyPeriod در نظر گرفته شده است مانند معرفی انواع نوارها و پدهای بهداشتی، اطلاعات تکمیلی در مورد این دوران و … این ائلیکیشن می تواند بخش عمده از نیاز های شما بانوان گرامی را برای مراقبت و کنترل بهداشت شما بر طرف نماید.
نسخه IOS این اپلیکیشن را می توانید از مارکت اپ استور از طریق لینک زیر به صورت رایگان دریافت نمایید.

شما می توانید این اپلیکیشن کاربردی رو از سیبچه دانلود نمایید.

2/5 - (3 امتیاز)

نظرات در مورد : مدیریت قاعدگی خانم ها در دنیای اپلیکیشن ها با MyPeriod مخصوص گوشی های آیفون

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *