آنتی ویروس پادویش

مایکروسافت سرفیس پرو 4 صفحه ای بدون حاشیه دارد

مایکروسافت سرفیس پرو 4 صفحه ای بدون حاشیه دارد

گفته میشود که در 14 مهر قرار است دستگاه هایی جدید از شرکت مایکروسافت ارائه شود. در این بین ، شنیده میشود که جدا از چند گوشی هوشمند جدید ، نسل جدید تبلت لپتاپ فوق العاده ی سرفیس نیز عرضه خواهد شد. در حال حاضر ، کارشناسان پیش بینی میکنند که مایکروسافت سرفیس پرو 4 به یک نمایشگر بدون حاشیه مجهز خواهد بود.

اگر به یاد داشته باشید ، سرفیس پرو 3 یکی از موفق ترین محصولات تولیدی شرکت مایکروسافت بود و بر اساس نوع و کاربردی که داشت توانست نظرات زیادی را به سمت خود جلب کن که در آن زمان با ویندوز 8 عرضه بود. در آن زمان ، مایکروسافت چندان شرکت قدرتمندی در تولید محصولات این چنینی نبود ، اما با ورود سرفیس پرو 3 همه چیز تغییر کرد و مایکروسافت در این زمینه در بین مدعیانی همچون گوگل و اپل قد علم کرد.

حال که زمان زیادی از معرفی آن محصول گذشته است ، مایکروسافت قصد دارد که نسل جدید آن را با نام سرفیس پرو 4 راهی بازار کند. راجب به سرفیس پرو 4 شایعاتی وجود دارند که مایکروسافت قصد دارد برای آن صفحه نمایش بدون حاشیه قرار دهد که نمونه ی آن صفحه نمایش Infinity Display است که شرکت دل از آن در یکی از محصولات خود استفاده کرده است.

شاید این بدون حاشیه بودن در محصول XPS 13 ، به واسطه تولید شرکت دل چندان مورد توجه قرار نگرفته باشد اما مایکروسافت میتواند آن را بهتر نشان دهد و از طرفی باعث ظرافت و زیبایی هر چه بیشتر در سرفیس پرو 4 خواهد شد. اما موضوعی که پیش میاید ، چون سرفیس پرو کاربری تبلت هم دارد ، نمیتوان بدون وجود حاشیه از آن استفاده نمود.

در هر صورت ، مایکروسافت اگر بخواهد از این نوع صفحه نمایش استفاده کند مطمئنا برای آن برنامه ی خوبی هم در نظر گرفته است. این محصول به زودی و احتمالا در 14 مهر معرفی خواهد شد.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  خداحافظی از ویندوز 7 به زودی

نظرات در مورد : مایکروسافت سرفیس پرو 4 صفحه ای بدون حاشیه دارد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *