پادویش

آمار فروش 8.6 ميليونی مايكروسافت لوميا درسه ماهه اخیر

گوشی جدید مایکروسافت lumia-640

مایکروسافت نتایج مالی خود را برای سه ماهه 2015 منتشر کرده است و این شرکت اعلام کرد که فروش گوشی های مایکروسافت لومیا به 8.6 میلیون میرسد. کمپانی مایکروسافت پس از نوکیا کل مدیریت نوکیا را از آن خود کرد ، از این رو اغلب گوشی های هوشمند که پس از برند نوکیا به بازار ارائه می شود با برند مایکروسافت به بازار ارائه می شود .

گوشی جدید مایکروسافت lumia-640

آمار فروش میلیونی مايكروسافت لوميا

گوشی هوشمند مایکروسافت لومیا فروش 8.6 میلیونی را ثبت میکند تا این آمار 18% از  سه ماهه مشابه در  سال گذشته کمتر باشد.در کل درآمد  مایکرو سافت از فروش مایکروسافت لومیا 1.4 میلیارد دلار بوده و اين مقدار هم 16% پایین تر از سه ماهه مشابه آن در سال 2014 است.

فروش 24 میلیونی گوشی هوشمند

مایکرو سافت همچنین نشان داد که آنها قابلیت فروش 24.7 میلیون تلفن را را در سه چهارم آینده سال 2015 را دارند که باز هم  آمار  های مالی شرکت در سال 2015پایین تر است. از این شرکت انتظار میرود تا امسال سیستم عامل جدید تلفن های لومیای خود یعنی ویندوز ده را به بازار عرضه کند و آن را به طور آزاد برای تمامی لومیا ها  تبلت ها و کامپیوتر ها در دسترس قرار دهد. دیدینی خواهد بود که آیا این موضوع به آنها برای افزایش فروش گوشی هایشان کمک خواهد کرد؟

به نظر شما گوشی های هوشمند مایکروسافت همچون برند نوکیا در بازار بفروش خواهد رسید؟ آیا در آینده گوشی های مایکروسافت خواهد توانست فروش فوق العاده نوکیا را تامین نماید؟ تمامی این سوالات واقعیت هایی است که مایکروسافت برای فروش گوشی های خود با آن روبرو است.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : آمار فروش 8.6 ميليونی مايكروسافت لوميا درسه ماهه اخیر

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *