پادویش

ارائه مسنجر تحت وب انحصاری FB

فیسبوک یکی از قدرتمند ترین شبکه های اجتماعی در جهان به شمار می رود ، این شبکه اجتماعی قدرتمند توانسته قشر عظیمی از کاربران در دنیای اینترنت را بسوی خود جلب نماید. امروزه بسیاری از مردم از دانش آموز گرفته تا استاد دانشگاه از تجار گرفته تا اصناف محلی یک حساب فیسبوک دارند ، از این رو توسعه دهدگان هم به دنبال ارائه خدمات مختلف به کاربران فیسبوک هستند. در ادامه از مسنجر تحت وب انحصاری فیس بوک صحبت خواهیم کرد با ما همراه باشید.

ارائه مسنجر تحت وب انحصاری فیس بوک

فیس بوک اخیرا پیامرسان تحت وب خود را که مستقل از سایت facebook.com کار می کند را ارائه کرده است. تلاش فیس بوک در راستای تولید برنامه ای تحت وب برای گفتگو (chat) بوده است ، از آنجایی که ترکیب ویژگی های این نسخه با نسخه موبایل کاربری هر دو نسخه را افزایش خواهد داد.

کاربران فیس بوک کماکان سابق می توانند به گفتگو با دوستان خود از داخل facebook.com بپردازند ، اما نسخه وب جدید ، که از طریق آدرس Messenger.com قابل دسترسی است ، به تنهایی بر روی چت و گفتگو فارغ از سایر عواملی که سبب پرت شدن حواس حین گفتگو می شوند ( مثل News Feed و Profile Pages ) تمرکز دارد.

برای استفاده از Messenger.com کاربران بایستی ابتدا با نام کاربری خود در فیس بوک وارد شوند.در آنجا مشاهده خواهید کرد که این نسخه شباهت بسیار زیادی به نسخه موبایل دارد ، که از تماس صوتی ، استیکرها و … پشتیبانی می کند . همچنین قابلیت همگام سازی (sync) گفتگوهای شما بین دو نسخه وجود دارد.

در نسخه موبایل ، فیس بوک قابلیت های برنامه خود را فراتر از یک برنامه چت ساده گسترش داده است . برای نمونه ، کاربران می توانند به تبادل پول بین یکدیگراز طریق حساب هایی که از قبل به برنامه متصل کرده اند بپردازند.برنامه نویسان کماکان در تلاش اند تا قابلیت های بیشتری را به این نرم افزار اضافه کنند تا کاربران بتوانند از ویژگی های خاص تری حین گفتگو خود بهره ببرند.

پیامرسان فیس بوک در حال حاضر حدود 600 میلیون کاربر ماهانه دارد که تقریبا نیمی از کاربران این شبکه اجنماعی را تشکیل می دهد

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : ارائه مسنجر تحت وب انحصاری FB

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *