آنتی ویروس پادویش

تکنولوژی های نوین به یاری معلولان می آیند + ویدئو

معلولیت

معلولیت یکی از مشکلات بشری به حساب می آید در این بین فناوری های نوین در تلاشند با ابزار های مختلف زندگی را برای معلولان از هر شکلی راحت تر کنند. در این خبر برآن شدیم که جدید ترین ابزار های تکنولوژیکی را به شما معرفی کنیم ، ابزار هایی که در این ویدئو معرفی می شود بهترین ابزار های الکترونیکی و مکانیکی هستند که مشکلات معلولان جسمی را حل میکنند. از نقص عضو تا نابینایان.

ربات ها یکی از ابزار های بسیار کلیدی برای حل مشکلات معلولان است ، در این ویدئو با ربات هایی که به معلولان در این زمینه کمک میکنند معرفی و مورد بررسی قرار میگیرند ، پس از ربات ها از تیغه هایی صحبت میشه که برای معلولان جسمی از سمت پا ساخته شده که این تیغه ها در پارا المپیک ها مورد استفاده قرار گرفته است ، پس از تیغه ها که به عنوان پای مصنوعی استفاده می شود نوبت به خودروی برقی است که از 33 حسگر استفاده شده است ، این خودرو توسط شرکت سونی ارائه شده است.

در نمایشگاه CES امسال بسیاری از شرکت های ربات ها و ابزار های تکنولوژیکی قدرتمندی را ارائه کردند که بسیاری از آن ها به کمک معلولان برای زندگی بهتر میپردازند با ما همراه باشید تا این با تکنولوژی های جدید شرکت ها در این ویدئو آشنا شویم.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : تکنولوژی های نوین به یاری معلولان می آیند + ویدئو

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *