پادویش

چگونه باید اپلیکیشن های پیش فرض را در iOS 14 تغییر بدهیم؟

چگونه می توانیم اپلیکیشن های پیش فرض را در iOS 14 تغییر بدهیم؟

چگونه می توانیم اپلیکیشن های پیش فرض را در iOS 14 تغییر بدهیم؟ برای اولین بار کاربران آیفون می توانند اپ پیش فرض میل و مرورگر را تغییر دهند!

فرادرس

اگر آپدیت iOS 14 را هنوز دریافت نکرده اید، وقت آن رسیده است که آیفون خود در صورت پشتیبانی از جدیدترین آپدیت 14 iOS به روز رسانی کنید ( برای دیدن آیفون های پشتیبانی کننده از iOS 14، انتهای این صفحه را بخوانید) و اگر هم آیفون خود را به جدیدترین آپدیت  14 iOS به روز رسانی کرده اید، راهنمای زیر به شما کمک می کند تا بدانید چگونه باید اپلیکیشن پیش فرض ایمیل و مرورگر را در تنظیمات iOS 14 تغییر بدهید.

چگونه باید اپیلیکیش های پیش فرض را در iOS 14 تغییر بدهیم؟ با ما در زوم تک همراه باشید.

چگونه باید اپلیکیشن مرورگر پیش فرض را در تنظمیات iOS 14  تغییر بدهیم؟

  1. به قسمت تنظیمات آیفون بروید.
  2.  صفحه را به پایین اسکرول کنید و اپلیکیشنی که می خواهید به عنوان اپلیکیشن پیش فرض مرورگر دلخواه انتخاب کنید را کلیک کنید.
  3. بر روی اپلیکیشن پیش فرض کلیک کنید و اپلیکیشن مورد نظر را از لیست انتخاب کنید. ( اگر همیچنین قسمتی در لیست برای شما به نمایش نداده شده، مطمعن باشیذ که ورژن iOS خود را به آخرین ورژن به روز رسانی کنید.).
  4. به محض اینکه اپلیکیشن پیش فرض مورد نظر را انتخاب کنید، تیک آبی در کنار آن اپ به شما نمایش داده خواهد شد و حالا شما مرورگر دلخواه پیش فرض خود را نصب کرده اید.

 

چگونه باید اپلیکیشن ایمیل پیش فرض را در تنظمیات iOS 14  تغییر بدهیم؟

  1. به قسمت تنظیمات آیفون بروید.
  2.  صفحه را به پایین اسکرول کنید و اپلیکیشنی که می خواهید به عنوان اپلیکیشن پیش فرض دلخواه ایمیل انتخاب کنید را کلیک کنید.
  3. بر روی اپلیکیشن پیش فرض میل کلیک کنید و یکی از آن اپلیکیشن های مورد نظر خود را از لیست انتخاب کنید و بر روی آن کلیک کنید. ( اگر چنین چیزی در تنظیمات شما وجود نداشت بدانید که ورژن شما قدیمی است.)
  4. به محض اینکه یک اپلیکیشن را به عنوان اپلیکیشن پیش فرض دلخواه انتخاب کنید، یک تیک آبی قرار آن اپیلیکیشن جایگزین قرار می گیرد.
منبع: TomsGuide
زمان انتشار در TomsGuide: سه روز پیش
به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : چگونه باید اپلیکیشن های پیش فرض را در iOS 14 تغییر بدهیم؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *