مراسم رونمایی از گلکسی اس 6 و اس 6 اج در بازار چارسو

گلکسی اس 6 در تهران

گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج جدیدترین پرچمداران سامسونگ در کشور های مختلف جهان هم اکنون بفروش می رسد ، این در حالی است که این محصول هنوز وارد بازار ایران نشده بود ، سامسونگ همچون رونمایی گلکسی نوت 4 در تهران که سال گذشته برگزار شد ، این بار رونمایی پرچمدار جدید خود در سال 2015 را هم طی مراسمی ویژه در ایران رونمایی خواهد کرد.

مراسم رونمایی از گلکسی اس 6 و اس 6 اج در بازار چارسو

این مراسم با حضور اصحاب رسانه در چند مرکز خرید بزرگ تهران برگزار خواهد شد ، زوم تک روز چهارشنبه 26 فروردین اطلاعاتی بیشتر از این مراسم را بصورت زنده برای شما عزیزان اطلاع رسانی خواهد کرد.

اگر شما هم علاقه زیادی به حضور در این مراسم دارید حتما روز چهارشنبه ساعت 10 صبح تا 11.30 در سایت زوم تک حضور داشته باشید این مراسم با گزارش های تصویری در سایت زوم تک پوشش داده خواهد شد. پس وعده ما ساعت 10 الی 11.30 صبح چهارشنبه همین هفته 26 فروردین منتظر پوشش زنده مراسم توسط زوم تک باشید.

مراسم رونمایی در بازار چارسو واقع در خیابان جمهوری تهران برگزار خواهد شد ، البته همزمان با این رونمایی در بازار چارسو در برخی از فروشگاه های دیگر تهران هم این رونمایی انجام خواهد شد . به گزارش بخش خبری زوم تک به نقل از روابط عمومی سامسونگ در ایران کسانی که برای اولین بار این گوشی هوشمند را از فروشگاه های سامسونگ در مراکز خرید فروشگاه‌های مگاشاپ زنجیره‌ای سام قلهک ،مایکروتل پلاس (بازار موبایل)، فروشگاه مرکزی پایتخت (پاساژ پایتخت) و یا ۳۱۳ (پاساژ علاالدین) پیش خرید نمایند از هدایای ویژه سامسونگ بهره مند خواهد شد.

سامسونگ گلکسی اس 6

میتونید اطلاعات بیشتری از پیش خرید گوشی گلکسی اس 6 را در خبر اولین خریداران از هدایای ویژه در پیش فروش گلکسی S6 سامسونگ بهره مند می شوند مشاهده کنید.

منبع : روابط عمومی سامسونگ در ایران

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  گزارش تصویری از مراسم رونمایی رسمی گلکسی اس 6 و اس 6 اج در تهران

نظرات در مورد : مراسم رونمایی از گلکسی اس 6 و اس 6 اج در بازار چارسو

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *