پادویش

پیشبینی میشود طرح ماشین اپل تا سال 2020 منتشر شود

پیشبینی میشود طرح ماشین اپل تا سال 2020 منتشر شود

خبر بزرگ این  چند روز شواهدی است که شهادت دادند  اپل در حال کار بر روی یک ماشین است و آخرین این شواهد که توسط بلومبرگ فاش شد نشان میدهد Cupertino ممکن است است آماده پرده برداری وسیله نقلیه تا سال 2020 باشد.

پیشبینی میشود طرح ماشین اپل تا سال 2020 منتشر شود

پیشبینی میشود طرح ماشین اپل تا سال 2020 منتشر شود

ادعای خودروی اپل اگر صحیح باشد رقبای وسایل نقلیه الکتریکی همانند تسلا مدل  III,خواهد بود. این سدان برنامه ریزی شده تا با قیمت 35000 دلار در سال 2017 به بازار آید و یک خودروی اسپورت و عظیم جثه میباشد. محدوده سرعت 200 مایل بار ها گفته شده شده است ( در کلمات استیو لوین) "نقطه عطف است." که بروری اتوموبیل های برقی یک سطح حقیقی را به ارمغان میاورد.

اپل قطعا پول نقد برای ساخت یک ماشین با سرعت بالا را دارد. رقمی حدود 178 میلیارد دلار در بانک و سود خالص پول نقد این شرکت برابر با 18 میلیارد دلار در آخرین سه ماهه برای این شرکت ثبت شده است. (قدرتمند ترین تاکنون). این شرکت میتواند به راحتی تا چند میلیارد امکانات بخرد.برای مثال تسلا را، در حال حاضر موانع موجود برای ورود به صنعت خودرو برای شرکت بسیار زیاد هستند.

در همان زمان،بسیاری از تحلیلگران و خودی ها مثل مدیر اجرایی سایق اپل،ژان لویی گزارشی داشته است که درمورد خودرویی اپل تمام تصورات را با شک و تردید رو به رو کرد و به گفته ی وال استریت ژورنال (که برای اولین بار این گزارش در آن انتشار یافت) بر این مبنا است که از خودوری اپل اشتباه برداشت شده و اپل در حال ساخت یک ماشین اطلاعاتی و سرگرمی تمام عیار است. اپل آزادی عمل تولید ساخت هر نوع وسیله ای را دارد پس میتواند این خودرو یک وسیله نقلیه باشد و یا شاید هم یک ماشین اطلاعاتی تمام عیار.

در تمام گزارشات ذکر شده است که خودروی اپل به هیچ وجه یک محصول تضمینی برای رسیدن به بازار نیست..اگر همه ی اینها صحیح باشد پس اپل میخواهد یک خودروی سدان با معدل قیمت 35000 دلار و محدوده سرعت 200 مایل بسازد. باید صبر کرد تا جزئیات بیشتری منتشر شود.

منبع : phonearena

چقدر از این مطلب خوشتان آمد ؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظرات در مورد : پیشبینی میشود طرح ماشین اپل تا سال 2020 منتشر شود

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *