امکان سفارشی‌سازی بسته‌های ترکیبی ایرانسل از طریق کددستوری ممکن شد

اینترنت همراه ایرانسل

اگر قصد خرید بسته های تخفیفی ایرانسل را دارید بهتر است قبل از سفارش بسته مورد نظر این مقاله را مطالعه نمایید تا پایان با ما همراه باشید تا با جزئیات طرح جدید شرکت ایرانسل مطلع شوید.

علیرضا قلمبر دزفولی، مدیر عامل شرکت ایرانسل در بیانیه ای خبر از آغاز طرح جدیدی خبر داد که مشترکین شرکت ایرانسل از امروز می توانند آن را فعال سازند. در این طرح مشترکین این شرکت دیگر نیازی نیست از بین بسته های اینترنت یا پیامک یا مکالمه که همگی به محدودیت شرکت مرتبط هستند یکی را انتخاب نمایند. بلکه مشترکین می توانند " بسته من " که نام جدید بسته تخفیفی ایرانسل است را سفارش دهند.

از این پس کاربران ایرانسل می توانند با شماره گیری کد USSD بسته اینترنت , پیامک و مکالمه خود را سفارشی سازند به طوری که شما با شماره گیری #2*5*5*555* می توانید بسته مورد دلخواهتان را خود طراحی نموده و سفارشی سازید.

در بسته تخفیفی مذکور مشترک قادر است تا تعداد پیامک ، مقدار حجم اینترنت ، و دقایق مکالمه را خود لحاظ سازد و بعد از اینکه سیستم قیمت را به او لحاظ نمود ، بعد از پرداخت بسته تخفیفی وی فعال شده و تا پایان روز سفارش شده ادامه می یابد. همچنین یکی از مزیت های این طرح صرفه جویی در هزینه های می باشد ، چراکه مشترک می تواند با سفارشی سازی بسته ها تا 99 درصد در هزینه خود صرفه جویی کند.

بعد از خرید بسته جهت اطلاع از میزان باقیمانده بسته مورد نظر می توانید با شماره گیری #56*141* از مقدار آن مطلع شوید.

جهت اطلاع بیشتر از این بسته و سایر بسته های تخفیفی اینترنت ، پیامک و مکالمه می توانید به پایگاه اینترنتی شرکت ایرانسل به نشانی www.irancell.ir مراجعه نموده و بیشتر با این پکیج های طلایی آشنا شده و حتی اقدام به خرید نمایید.

 

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  کامل ترین دستورالعمل یافتن IMEI

نظرات در مورد : امکان سفارشی‌سازی بسته‌های ترکیبی ایرانسل از طریق کددستوری ممکن شد

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. اینم […censorred…] جدید ایرانسله .
    حتما باز به پول جیب مردم نقشه کشیده تا با یه روش دیگه خالیش کنه.
    ( این نظر به دلیل غیر اخلاقی بودن توسط سردبیر ویرایش گردید)