آیفون 6 : کمپانی اپل همچنان زیر ذره بین اتهام های کاربران

آیفون 6 : کمپانی اپل همچنان زیر ذره بین اتهام های کاربران : اپل این بار در ارائه گوشی های هوشمند جدیدش مشکلات بسیار زیادی را ببار آورده است. مشکلات بسیاری در جدیدترین گوشی های هوشمند اپل هم اکنون گریبان گیر این کمپانی است.

پس از مشکل فوق العاده عجیب آیفون 6 یعنی خم شدن این گوشی در شرایط عادی یک کاربر و سر صدای بسیاری که پس از این اتفاق افتاد ، کاربران این گوشی جدید اپل در شبکه های اجتماعی دست به انتقاد از محصول جدید این شرکت زدند. این انگشت اتهام به سمت مهندسان این شرکت بود.

پس از این اتفاق برخی از خبر گزاری برای لاپوشانی این گاف اپل دست به انتشار خبر هایی مبنی بر قابلبت خم شدن گوشی را یکی از ویژگی های این گوشی دانستند ، اما اگر مقداری به تصاویر منتشر شده در این مورد بپردازیم متوجه خواهیم شد که این یک قابلیت نیست بلکه یک ضعف در تولید بدنه با استحکام کم است .

با این وجود اپل طبق گزارش آیفون های جدید آنطورها هم که میگویند “تاشو” نیستند!  تعدادی آزمایش روی گوشی های دیگر در برابر ضربه ها و فشار ها انجام داد که براساس این آزمایش گفته شد اچ تی سی وان ام 8 از آیفون 6 هم ضعیف تر است . اما همه این ها بکار این بار مشکلات نرم افزاری آیفون 6 است که دومین انگشت اتهام کاربران را به سمت اپل دراز کرده است.

چرا که پس از آپدیت سیستم عامل جدید اپل گویا بسیاری از کاربران با مشکلات حادی برخورد کرده اند . بنا به گزارش های ارسال شده توسط کاربران آیفون در سراسر جهان این دستگاه های هوشمند پس از آپدیت سیستم عامل با مشکلاتی مثل نشناختن حسگر اثر انگشت و برخی از مشکلات نرم افزاری روبرو شده اند .

گویا پس از آپدیت سیستم عامل این گوشی سیستم ارتباطی این گوشی هم با مشکلاتی برخورد می نماید.

با این حال مسئولان اپل از کاربران خود عذر خواهی نموده اند. و اعلام کرده اند که این مشکلات در آینده حل خواهد شد.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  آیفون 6S با 2 گیگابایت رم در آزمون ها ظاهر شد ( بنچمارک )

نظرات در مورد : آیفون 6 : کمپانی اپل همچنان زیر ذره بین اتهام های کاربران

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *