مشکلات IOS8

همانطور که می دانید چند روز پیش شرکت اپل نسل جدید سیستم عامل خود را روانه بازار نمود. سیستم عامل جدید اپل که IOS8 نام دارد انتظار می رفت سیستم عامل خوبی باشد و این انتظار هم می روفت که اپل بتوانید نسل قبلی سیستم عامل خود را ارتقا دهد. 

شاید این درست باشد که IOS 8 پیشرفته تر از IOS 7 است. ولی بعضی اتفاقات در این سیستم عامل بر سرکاربران افتاده که دانستن آنها شاید موجب سلب خرید شما از اپل شود. در این پست ما می خواهیم مختصری بر سیستم عامل IOS 8 داشته باشیم.

4 روز قبل سری جدید آی او اس در سایت اپل قرار داده شد  و این باعث شد که کاربران این برند بسیار خوشحال شوند. و می توان گفت 93 درصد کاربران اپلی این سیستم عامل بروز را دریافت نمودند. ولی بعد از آنکه ای او اس 8 را در گوشی خود نصب کردند. همه چیز طبق روال عادی پیش می رفت ولی به گفته برخی به مخض بالا آمدن بازی و شروع آن همه چیز به اول بازگشته و دیوایس ریستارت می شود. این حرف را تقریبا تمام افرادی که سیستم عامل خود را بروز نموده اند می زنند.

در سایت شرکت اپل به همه ی این موارد اشاره گشته و این را دریافتیم که این موضوع به همه ی کاربران IOS 8 شامل می شود. احتمال ها از این می رود که سیستم عامل سری 8 اپل دارای ایرادات بزرگی می باشد.

طبق نتایجی که از مصرف باتری این سیستم عامل بدست آمده می توان دریافت که مصرف در دیوایس های جدید بیشتر از دیوایس های قدیمی است.

این را هم باید افزود که اگر این IOS8 روی دو دیوایس آیپد ایر و آیپد یک نصب شود در ایپد ایر سرعت دیوایس را یک دوم برابر کرده و در آیپد نسل اول سرعت تبلت را به صفر می رساند.

کلمات کلیدی: اپل , IOS8 , ای او اس 8 , مشکلات , بعد از نصب
به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  تولید آزمایشی آیفون 16 دسامبر امسال در چنگدو چین آغاز می شود

نظرات در مورد : مشکلات IOS8

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *