پادویش

معرفی انتشارات خیلی سبز

خیلی سبز

معرفی انتشارات خیلی سبز : همه ی دانش آموزان با آمدن ماه مهر خود را برای آغاز سال جدید تحصیلی آماده می کنند و برایشان سوال است که بجز کتاب های درسیشان چه کتاب های را بخرند تا بتوانند در سال جدید موفق تر باشند.

انتشارات خیلی سبز

اولین کتاب انتشارات خیلی سبز در سال 1381 منتشر گردید و در سال 1387 بود که نام خیلی سبز برای آن انتخاب گردید و کتاب های زیادی از دوران دبستان تا کنکور را به دانش آموزان عزیز ارائه می کنند. جالب است بدانید دانش آموزان زیادی که از کتاب های این انتشارات استفاده می کنند نظرشان بر این است که با  خرید این کتاب ها گویی معلم را به خانه هایشان آورده است و این کتاب ها توانسته اند تاثیر زیادی در روند تحصیلی آنها داشته باشد.

انتشارات خیلی سبز همیشه تلاش کرده است که با بکارگیری ایده های جدید و هدفمند ، قدمی بزرگ در تحصیل دانش آموزان بردارد.برخی از کتاب های این انتشارات به گونه نوشته شده اند که هدف یادگیری و درک عمیقی از مفاهیم درسی برای تست باشد که اینگونه کتاب ها می توانند به دانش آموزان پشت کنکوری کمک فراوانی کنند.

شاید بسیاری از شما دانش اموزان فکر کنید که درس خواندن بسیار سخت است و به راحتی نمی توان آن را یادگرفت اما امروزه با وجود کتاب های پرمحتوا و بیان مطالب به صورت روان و ساده شما دیگر نباید برای تحصیل نگرانی داشته باشید.

توصیه می شود اگر می خواهید برای سال جدید در کنکور شرکت کنید ، کار را از همین حالا شروع نمایید و زمان را از دست ندهید به خودتان نگویید فعلا وقت دارم و بعدا می خوانم…

نحوه خرید کتاب های خیلی سبز

دانش آموزان عزیز می توانند به راحتی به کتاب فروشی های سطح شهر مراجعه کنند و برای خرید کتاب های انتشارات خیلی سبز اقدام کنند و البته اگر به وب سایت اصلی این انتشارات نیز مراجعه کنند می توانند کتاب های مورد نظر خود را خریداری کنند.

2/5 - (4 امتیاز)

نظرات در مورد : معرفی انتشارات خیلی سبز

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *