پادویش

معرفی انتشارات گاج

انتشارات گاج

انتشارات گاج : یکی دیگر از انتشاراتی که بسیار معتبر است و دانش آموزان زیادی از کتاب های آنها برای مقاطع تحصیلی خود استفاده می کنند کتاب های گاج می باشند.این کتاب ها را می توان به روش های مختلفی تهیه کرد که در ادامه به معرفی آنها پرداخته ایم.با زوم تک همراه شوید…

خرید کتاب گاج

معرفی انتشارات گاج : گاج با هدف خدمت رسانی بهتر و ارائه نمودن کتاب های گاج بین المللی وارد عرصه فروش اینترنتی شده است و سعی کرده است تا نیازهای کاربران خود را به راحتی برطرف نمایند و همه ی سلیقه ها را در نظر بگیرد. علاوه بر اینکه کاربران می توانند کتاب های گاج را اینترنتی خرید کنند می توانند اقدام به خرید دیگر محصولات از دیگر انتشارات معتبر در زمینه های فلسفی ، رمان ، تاریخی و … نمایند.

شما می توانید از طریق وب سایت انتشارات گاج علاوه بر خرید کتاب برای دیگر اقلام مورد نیاز خود نیز اقدام نمایید.در این فروشگاه آنلاین  به تمامی نیازهای فرهنگی شما  پاسخ داده شده است.

گاج نقره ای

کتاب های تست میکرو گاج شامل تست های تالیفی و سراسری هستند که طبقه بندی این کتاب ها بر اساس طرح درس دبیران در کلاس می باشد.به گونه ی که معلم بعد از هر جلسه می تواند بخشی از کتاب را تعیین کند و از دانش آموزان خود بخواهد که به تست های موجود در آن پاسخ دهند تا با نحوه ی طرح تست از دیدگاه طراحان کنکور آشنا شوند.

انتشارات بین المللی گاج استان تهران، تهران

آدرس انتشارت بین المللی گاج در  تهران خیابان انقلاب اسلامی – حد فاصل خیابان برادران مظفر و خیابان فلسطین پلاک ۹۱۹  می باشد و اگر پیشنهاد،شکایت و انتقادی داشته باشید می توانید با ارتباط برقرار کردن با شماره های زیر با مسئولین در میان بگذارید…

  • مسئول پیگیری نقص چاپ: ۰۲۱-۶۴۳۴ ۳۱ ۴۳ (خانم توسلیان)
  • مسئول پیگیری سفارش‌های (ارسالی): ۰۲۱-۶۴۳۴ ۳۰ ۰۳ (آقای مزینانیان)
  • مسئول پیگیری مشکلات فنی سایت: ۰۲۱-۶۴۳۴ ۶۶۶۶ (خانم حسنی)
  • مسئول پیگیری مشکلات فنی اپلیکیشن: ۰۲۱-۶۴۳۴ ۶۶۶۶ (خانم حسنی)
  • مسئول پیگیری مشکلات کارنامه آزمون: ۰۲۱-۶۴۳۴ ۴۱ ۰۵ (آقای مومن‌زاده)
  • مسئول پیگیری مشکلات کارنامه آزمون: ۰۲۱-۶۴۳۴ ۴۱ ۰۸ (آقای عبدالمحمدی)

کارنامه گاج

معمولا بعد از هر آزمونی که برگزار می شود و تصحیح برگه ها صورت می گیرد، کارنامه ی به دانش آموزان داده می شود که صرفا برای آگاهی آماری دانش آموزان می باشد و دانش آموز با عضویت در سایت انتشارات گاج می تواند نتیجه ی خود را مشاهده نماید.

کانال تلگرام گاج

اگر می خواهید روزانه از تمامی خبرها و مطالب مرتبط با انتشارات گاج آگاهی داشته باشید می توانید در کانال تلگرام گاج عضو شوید.

کد تخفیف گاج

کدهای که برای تخفیف در گاج مارکت می باشند ، چهار رقمی هستند و باید بعد از انتخاب نمودن کالاهای که مشمول تخفیف هستند به سبد خریدتان مراجعه نمایید و سپس کد تخفیف را در باکس مربوطه وارد کنید.این کدها فقط برای زمان مشخص شده دارای اعتبار هستند و میزان تخفیف ها نیز می تواند متفاوت باشند.

صفحه شخصی گاج

برای شروع باید در گاج عضو شوید ولی اگر عضو انتشارات گاج شده اید می توانید شماره موبایل یا ایمیل خود را در وب سایت گاج وارد کنید و سپس رمزتان را وارد نمایید ولی اگر عضو نیستید از گزینه ی عضویت در گاج باید استفاده نمایید.

گاج یازدهم

اگر وارد وب سایت خرید گاج شوید تمامی کتاب های گاج یازدهم را مشاهده می کنید که با توجه به رشته ی درسیتان می توانید برای خرید آنها اقدام کنید.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : معرفی انتشارات گاج

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *