آنتی ویروس پادویش

اطلاعات بیشتری از نکسوس 6P هواوی منتشر شد

huawei nexus

روز گذشته گوگل دعوتنامه ای رسمی برای کنفرانس خود در روز هفت مهر برای ساعت 12:30 دقیقه ارسال نمود و با این عمل زمان دقیق و رسمی این کنفرانس مشخص شد. اما در حال حاضر اطلاعات جدید از نکسوس 6P هواوی که مشخص شد که در نسخه های 32 ، 64 و 128 گیگابایتی عرضه خواهد شد.

هواوی نکسوس

نکسوس 6P به دنیای تکنولوژی پا می گذارد

گزارشاتی که به تازگی منتشر شده اند ، نشان دادند که نکسوس 6P هواوی اولین گوشی نکسوس است که به حافظه داخلی به اندازه ی 128 گیگابایت مجهز شده است.

با این عمل و مشخص شدن نسخه ی 128 گیگابایتی کاملا طبیعی به نظر میرسد که گوگل در هیچ یک از نکسوس های جدید خود قابلیت افزایش حافظه با کارت مایکرو اس دی را قرار ندهد. در مور گوشی دیگر ، نکسوس 5X نیز گفته شده که در دو نسخه ی 16 و 32 گیگابایتی در دسترس خواهد بود و به نظر میرسد که قیمت کمتری نسبت به نکسوس هواوی داشته باشد.

هنوز جزئیات بیشتری مشخص نشده است ، در واقع تنها موضوعی که راجب به نکسوس های جدید فاش نشده قیمت گذاری آن میباشد جزئیاتی هم راجب به اختلاف قیمت نسخه ی 128 گیگابایتی و دیگر نسخه ها در دسترس نمیباشد.

در هفته گذشته هم اطلاعاتی از این گوشی هوشمند جدید گوگل در دنیای اینترنت منتشر شد اما هنوز خبر تایید شده ای از منابع رسمی وجود ندارد ، شما می توانید اطلاعات بیشتری از این گوشی هوشمند را در خبر نکسوس هواوی ، نکسوس ۶P نام خواهد داشت مشاهده نمایید.

منبع : phonearena

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  امشب ساعت 19:30 اندروید 6 و دو نکسوس جدید رونمایی میشود

نظرات در مورد : اطلاعات بیشتری از نکسوس 6P هواوی منتشر شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *