آنتی ویروس پادویش

پاك كردن لكه آدامس

پاک کردن ادامس روی لباس

چگونه آدامس را از روی لباس پاک کنیم؟ تا به حال برای شما هم این اتفاق افتاده است که از روی صندلی در محیط های عمومی یا اتوبوس و … بلند شده اید و ببینید که ادامس بر روی لباستان چسبیده است؟

چگونه آدامس را از روی لباس پاک کنیم ؟

پاك كردن لكه آدامس : در چنین شرایطی این سوال پیش می آید که چگونه آدامس را از روی لباس پاک کنیم؟ برای اینکار چندین روش وجود دارد که شما به راحتی می توانید به وسیله آنها آدامسی را که به لباستان چسبیده است ، پاک کنید.

1) سفیده تخم مرغ

سفیده تخم مرغ از جمله مواردی است که می تواند به شما در پاک کردن ادامس کمک کند. شما می توانید سفیده تخم مرغ را روی ادامس بریزید و سپس به وسیله ناخن به آرامی ، ادامس های چسبیده را جدا کنید.

2)مایع ظرف شویی و نمک

اگر ادامس بر روی لباس پخش شده باشد شما می توانید از مایع ظرف شویی و نمک استفاده نمایید. برای اینکار ابتدا مایع ظرفشویی را روی لکه ادامس بریزید و بعد نمک بر روی آن بگذارید. حالا می توانید به وسیله یک کاردک یا چاقو ادامس را از لباس جدا کنید.

3) حلال آدامس : سرکه

می توانید از سرکه نیز استفاده کنید. بدین صورت که سرکه را روی ادامس بریزید به طوری که دقیقا لکه ادامس را در بر بگیرد. ادامس در سرکه حل می شود و به آسانی پاک خواهد شد. در صورتی که پیش از ریختن سرکه آن را گرم کنید بهتر لکه را پاک می کند. به جای سرکه می توانید از آبلیموه نیز استفاده نمایید.

4)فریز کردن و تکه های یخ

یکی از روش های رایجی که معمولا همه از آن اطلاع دارند استفاده از یخ است. اگر ادامس روی صندلی یا مبل چسبیده باشد می توانید از یخ استفاده کنید و اگر به لباس چسبیده ، آن را درون فریزر بگذارید تا ادامس سفت شود و سپس با یک کاردک یا چاقو آن را جدا نمایید.

آیا مقاله پاك كردن لكه آدامس برای شما مفید بود؟ اگر راهکار های دیگری در مورد ای موضوع داشتید حتما در بخش نظرات اعلام بفرمایید.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : پاك كردن لكه آدامس

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *