آنتی ویروس پادویش

چگونه چیزی را که در اندروید تایپ کردیم، بازیابی کنیم؟ – معرفی اپلیکیشن Type Machine

typemachine

اندروید یک مشکل اساسی دارد؛ هیچ امکان Undo یا بازگشتی در آن وجود ندارد. همانطور که احتمالاً به دلایل مختلف برای شما هم پیش‌ آمده، از دست رفتن حجمی از متن که شما به سختی در کیبوردهای اندرویدی تایپ کرده‌اید، فاجعه‌‌ای است. خوشبتخانه، ابزارهایی، از جمله Type Machine وجود دارند که راه حلی‌اند برای این مشکل عظیم.

نرم‌افزار پولی است (که به لطفِ سایت‌های ایرانی دانلود مشکل بزرگی نیست) و همینطور ممکن است بر روی بعضی از گوشی‌های سامسونگ عملکرد خوبی نداشته باشد که اگر سامسونگی هستید بهتر است پیش از دانلود، صفحه‌ی مربوط به پشتیبانی مختص کاربران سامسونگ را مطالعه کنید. اما فارغ از این دو موضوع، این اَپ به  می‌تواند دفعه‌ی بعدی یک اَپ هنگ کرد و یا به هر نحو اطلاعات تایپ شده‌ از دست رفت، شما را به معنای واقعی کلمه نجات دهد.

settings - pin code

به محض باز کردن این اَپ از شما خواسته می‌شود اجازه‌ دهید تا این اَپ به هر کاری شما انجام می‌دهید دید داشته باشد. به صورت پیش فرض، اطلاعات، یعنی تمام محتوایی که شما در فیلدهای متن در اندروید وارد می‌کنید، هر روز پاک می‌شوند اما این مورد را می‌توان در Settings تغییر (کاهش/افزایش) داد. همین صفحه‌ی Settings همینطور دو ویژگی دیگر هم دارد؛ قرار دادن پسورد برای دسترسی به محتوای اَپ و همینطور قرار دادن یک سری اَپ‌ها در حالت “نادیده گرفتن”. (تا چیزهایی که در آن تایپ می‌شود ذخیره نشود.)

1456213590027962949پس از این تنظیمات به حالت عادی، به استفاده از اندروید بازگردید. هر وقت نیاز بود یک متن تایپ شده را بازیابی کنید، Type Machine را باز کنید؛ از ورودی‌های مختلف مختصِ اَپ‌های مختلف، متن را پیدا کرده و کپی و در صورت تمایل حذف کنید.

ممکن است کمی درباره‌ی نصب کردن اپلیکیشنی که تمام محتوای تایپ شده‌ی گوشی شما را می‌خواند، تردید داشته باشید که به جاست؛ اما بهتر است بدانید که این اَپ صرفاً permission باز شدن در هنگام بوت شدن اندروید را درخواست می‌کند. اطلاعات حداقل به صورت روزانه حذف می‌شوند و همینطور امکان قرار دادن پسورد هم وجود دارد.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : چگونه چیزی را که در اندروید تایپ کردیم، بازیابی کنیم؟ – معرفی اپلیکیشن Type Machine

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *