پادویش

مشکلات آپلود عکس در گوگل فوتو و سایر امکانات گوگل

آپدیت تعمیراتی: کاربران گوگل فوتوز میگویند برای آپلود عکس نامحدود در واقع محدودیتی وجود دارد

اپ شو : تابع آپلود نامحدود در گوگل فوتو بدون شک سخاوتمندانه است. اما همانطور که بزرگتر ها میگویند:" وقتی چیزی برای واقعی بودن خیلی خوب به نظر میرسد احتمالا همان طور است". پلیس اندروید گزارشاتی از چندین کاربر دریافت کرده اند که میگویند آپلود عکس ها از دسکتاپ و برنامه های گوشی با محدودیت مواجه شده، ناگهان بعد از گذشت از یک آستانه اطلاعاتی نا معلوم وسط آپلود قطع میشود.

مشکل آپلود تصویر در سرویس های گوگل فوتو

این به گونه ای دقیقا برعکس کلمه نا محدود است. در تمام گوگل پلاس گزارشات مشابه وجود دارد . کاربر تعداد زیادی عکس آپلود میکند، آپلود های کاربر متوقف میشوند، کاربر یا باید کار را متوقف کند و یا برای ادامه آپلود فضای بیشتری از گوگل بخرد. یکی از خوانندگان ما مستقیما از تجربه اش برای ما نوشته: من در چند هفته اخیر در حال آپلود تمام عکس هایم به گوگل فوتو بودم و چیز بسیار اعصاب خرد کنی کشف کردم.

با برنامه اپلود از دسکتاپ میخواستم تمام 70 هزار عکسم را در حافظه نامحدود آپلود کنم. 20 هزار تای آن را آپلود کردم که ناگهان آپلود متوقف شد. جالب اینجاست که بک آپ عکس از تمام دستگاه هایم هم متوقف شد. هر دستگاهی که به اکانت گوگل وصل بود دیگر عکس ها را بک آپ نمیکرد. پلیس اندروید هنوز مستقلا موفق به تایید این محدودیت نشده، اما تعداد کاربرانی که تجربه ای مشابه را گزارش میدهند به اندازه ای کافی ست که امکان توضیحی دیگر را مشکل میکند. به کاربران هیچ آگاهی واضحی راجع به برخورد با ای محدودیت و یا این که هنگام مواجه با آن چه کنند داده نشده است.

به نظر میرسد این محدودیت واضح بر اساس دیتای مصرف شده است و نه مانند محدودیت حافظه رایگان آهنگ گوگل بر اساس تعداد. از زمانی که سیاست نامحدود روی کار آمده ما نتوانستیم هیچ سیاست یا شرایطی را در باب هر گونه محدودیتی در آپلود عکس ها پیدا کنیم مانند آلبوم های وب پیکاسا که این محدودیت را دارد و در راهنمای کاربران به آن اشاره کرده است.

زمانی که کاربران به این نقطه میرسند دیگر نمیتوانند هیچ عکس یا ویدیویی را در هنگ اوت به اشتراک بگذارند تا زمانی که این بلاک نامعلوم، شاید تا یک ماه، برداشته شود. خبرنگار ما سعی کرد فضای بیشتری بخرد که این محدودیت را به صورت موقت تا وقتی که باز نیاز به خرید فضا پیدا کرد برداشت که مشابه تجربه دیگر کاربران است. اگر به حافظه خریداری شده بروید آنها این محدودیت را برداشته ( بهتر است بگوویم بالا میبرند). من این را خودم امتحان کردم.

خرید فضا برای گوگل فوتو

شروع به آپلود عکس هایم کردم، به سقف بر خوردم، به رده 100 گیگ به ازای 1.99 دلار رفتم و دوباره عکس هایم شروع به آپلود شدن کردند. دیشب من دوباره به با محدودیت مواجه شدم و 1 ترا فضا خریدم و الان عکس هایم در حال آپلود شدن هستند. بگذارید واضح صحبت کنم: ما با گوگل برای محدودیت گذاری منطقی روی خدمات نا محدود رایگان مخالفت نمیکنیم. حتی دیتا و پهنای باند نامحدود این کمپانی رایگان نیستند.

این جور چیز ها تشابه زیادی به محدودت گذاری اخیر اسپرینت روی پخش ویدیو در پلن نا محدود دارد. تفاوت آن این است که کاربران اسپرینت برای خدمات نامحدود هزینه پرداخت میکنند و در نتیجه میتوانند انتظار داشته باشند که این خدمات واقعا نا محدود باشند.

آپلود عکس رایگان گوگل مجانی ست پس محدودیت دیتا حداقل میتواند عادلانه باشد. بر این اساس، گوگل باید به کاربرانش بگوید که محدودیتی برای میزان آپلود ماهیانه وجود دارد، یا این که محدودیت زمانی واقعا وجود دارد. در حال حاضر ما چیزی نمیدانیم. گوگل اعتبار بدی در ارتباط برقرار کردن با مشتریانش دارد و این کمکی نمیکند. اخباری از سیاست استفاده منصفانه دیتا و گذینه های خرید کاربران برای افزایش به صورت موقت با غیره لازم است.

2/5 - (21 امتیاز)

نظرات در مورد : مشکلات آپلود عکس در گوگل فوتو و سایر امکانات گوگل

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. اگر دیدی ساده به این ماجرا داشته باشیم بله عاقلانه نیست ولی وقتی شما عادت میکنی به حضور در یک پلتفرم حاضری برای حجم بیشتر هزینه بیشتری هم بکنید ، البته که نامحدود نیست حجم 10 گیگ ارائه میکنه گوگل به کاربراش ازون بیشتر باشه باید هزینه بدی